Cestovní pojištění

Rozsah cestovního pojištění se nevyplatí podceňovat

Zimní sezona právě skončila a ta letní na sebe rozhodně nenechá dlouho čekat! I proto se vyplatí myslet nejen na plánování letní dovolené, ale i na to abyste se do zvolené destinace dopravili bez potíží a byli krytí pro rizika, jež vám reálně při cestování hrozí. O tom, že kvalitní cestovní pojištění je nezbytností, není třeba diskutovat. Podle čeho jej ale vybírat a jakou konkrétní pojistku zvolit? Právě na tyto otázky odpovíme v následujících řádcích.

Na výši pojistného krytí nešetřete

V první řadě se vyplatí vybrat si takovou pojistku, jež má poměrně vysoké krytí v případě úrazu. Obecně se za minimum považuje výše 1,5 milionu korun pro cestování po Evropě a 3 miliony korun mimo ni. Pokud uzavřete pojistnou smlouvu bez limitu, máte vyhráno. Bude vám hrazeno v podstatě všechno lékařskou péči počínaje a medikamenty či hospitalizací konče. Kvalitní cestovní pojištění bez limitu je zkrátka komplexní a umí pokrýt vše, co je s případným zraněním nebo nemocí spjato.

Léčba úrazů je drahá

Že cestovní pojištění na míru nepotřebujete a zaplatíte si výlohy sami? Pak přikládáme orientační výlohy za léčbu zranění v některých zemích.

Egypt

–          střevní problémy – až 10 000 korun,

–          fraktura kotníku – až 150 000 korun.

Chorvatsko

–          infarkt myokardu – cca 115 000 korun,

–          zlomenina nohy – cca 50 000 korun.

Itálie

–          infarkt myokardu – cca 195 000 korun,

–          trávicí potíže – cca 6 000 korun.

Obraťte se na specialisty

Jestliže potřebujete krátkodobé nebo celoroční cestovní pojištění, obraťte se na Union pojišťovnu. Tato společnost nabízí pojistku bez limitů a spousty dalších doplňkových služeb. Z těch můžeme jmenovat třeba pojištění odpovědnosti za škodu, pojistku zavazadel anebo asistenční služby, jež jsou k dispozici v češtině nonstop. V neposlední řadě upozorněme i na vysoké slevy na pojistném při uzavření smlouvy online.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *