Rychlá půjčka vám pomůže odjet na dovolenou raz dva

Dovolená

Obecně je rozumné si půjčovat pouze na věci, které neodkladně potřebujete – bydlení, rekonstrukci koupelny, koupi nové lednice. Dovolená mezi takové věci rozhodně nepatří. Pokud však cítíte, že potřebujete odpočinek, a jste si jistí schopností splácet, i na dovolenou si koneckonců můžete půjčit.

Dnes se rozhodnete a zítra odjíždíte, i tak rychlé všechno může být. V současnosti totiž není problém si všechno zařídit přes internet a výjimkou není ani půjčka online. Vše vyřešíte na dálku od začátku až do konce, peníze můžete mít na účtu už do 15 minut.

Až 150 000 Kč na cokoliv

Nebankovní Razdva půjčka nabízí 10 až 150 000 korun naprosto na cokoliv. Na účel použití peněz se vás nikdo nebude ptát, jak s nimi naložíte, je pouze na vás. Sami si také zvolíte délku splácení úvěru od 3 do 48 měsíců.

Pro nové klienty je navíc připravena akční nabídka. Půjčka ihned ve výši 100 000 Kč s úrokem jenom 9,21 % a RPSN 9,6 %. Splátka při této nabídce vychází na 2498 Kč měsíčně, splatnost je nastavena na 48 měsíců.

Požádat o úvěr není vůbec složité

Rychlá půjčka nese tento název díky tomu, že ji vyřídíte opravdu rychle. Nepotřebujete žádného ručitele, předkládáte pouze kopii občanského průkazu a řidičského průkazu či cestovního pasu, také výpis z běžného účtu. Abyste si mohli půjčit, musíte vlastnit mobilní telefon, bankovní účet a e-mail.

Smlouvu podepíšete online

Opravdu nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte přes internet od začátku až do konce. Také podpis smlouvy proběhne online. Na běžný účet vám přijde 1 Kč s variabilním symbolem a tento symbol použijete jako kód k podpisu.

A kdybyste náhodou potřebovali odložit splátky, i tohle vyřešíte online – v klientské zóně požádáte o odklad, případně lze zavolat či napsat e-mail. To si dobře zapamatujte, problémy se splácením je důležité vždy řešit včas.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.