Sháníte zajímavý dárek, kterým se zavděčíte? Naším tipem je voucher na eDovolená

Úspora na dovolené

Vánoce jsou doslova za rohem. Pokud sháníte dárek na posle dní chvíli, rozhodně se vyplatí vsadit na dárkový poukaz. Že už osoba, již chcete potěšit, všechno má? Určitě nemá. Zážitků z cestování se totiž člověk nepřesytí. I proto se vyplatí vsadit na dárkový poukaz z portálu eDovolená. Právě tento dárek nabízí spousty výhod. My se na některé z nich podíváme podrobněji v následujících řádcích.

Vyberte si z moře zájezdů

Hlavní přednosti dárkového voucheru je bezesporu to, že si můžete vybrat prakticky z jakýchkoli pobytů dle libosti. Volit je možné ze spousty různých destinací po celém světě. Dovolená se tak dá vybrat přesně podle preferencí obdarovaného člověka. Voucher je graficky opravdu povedený. Jestliže budete chtít přímo papírovou verzi, poštovné budete mít pochopitelně zdarma. Velkou předností je i možnost kumulace voucherů. Na jeden zájezd jich můžete využít klidně i více.

Voucher

Foto: edovolena.cz

Jednoduché a rychlé využít voucheru

Je úplnou samozřejmostí. Prostě si vyberete konkrétní zájezd. Může jít jak o klasiku, tak i třeba o last minute pobyt. V objednávce uvedete do poznámky unikátní kód z voucheru a sleva bude odečtena. Vybrat si lze zájezdy od spousty nejznámějších cestovní kanceláří a společností. Mezi které se řadí třeba Čedok, Blue Style, Blue Sky, AZ21, Apex Tour a spousta dalších.

Do tepla, nebo za sněhem?

To už bude nejspíše poslední, ale o to příjemnější dilema obdarovaného. Hodně dobrou volbou je například last minute Turecko. Pokud sem vyrazíte třeba ještě před sezonou, zájezd vás vyjde na minimální částku. V zimě se často zájemci vydávají také do Egypta, kde stále vládnou velmi příjemné teploty. Pokud milujete zimní sporty, pak vsaďte určitě na známá alpská střediska. Vyrazit můžete třeba do Rakouska nebo Itálie.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.