Šikland: Užijte si pobyt na Vysočině

Šikland

Uvažujete o dovolené ještě nyní v průběhu roku, nebo se už zaměřujete na tu letní? Ať už je vaše situace jakákoli, rozhodně se vyplatí podívat se na zajímavé tipy. Tím naším je Šikland. Westernové městečko je optimálním cílem především pro rodiny s dětmi. Ty si tady stoprocentně najdou zábavu na některé z mnoha atrakcí. Ani dospělí se nebudou nudit. Co všechno tedy v srdci Vysočiny čeká? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to.

Spousta zážitků na jednom místě

Máte pocit, že dovolená v ČR nemůže být nijak extra zábavná? Omyl! Vždyť jenom takový military offroad areál v Šiklandu dokáže vkouzlit jiskřičky v očích nejednomu závodníkovi či závodnici. Trochu se pobojíte ve strašidelném zámku Draxmoor a samozřejmě si užijete veškeré aktivity, které souvisejí s westernem a životem na divokém západě. V obřím areálu je k dispozici i hodně sportovních aktivit. Jmenovat bychom mohli kupříkladu trampolíny, střelbu z luku, lanové centrum, aquapark či sportovní hřiště. Jinak se jistě dovolená na Vysočině neobejde ani bez návštěvy známého areálu v Novém Městě na Moravě, kde se konaly závody světového poháru v biatlonu.

Strašidelný zámek Draxmoor

O zajímavé akce nebude nouze

Chcete, aby byla letní dovolená v Česku protkána i zajímavými akcemi? Aktuálně se v Šiklandu chytá oslava Velikonoc a následně proběhne i akce věnovaná dětem k jejich svátku. Z ostatních akcí jmenujme třeba ještě Gladiator Race či Truck Arenu a IX. motosraz. Plánujete pobyt až na prázdniny? Pak se můžete těšit na Velký den koní, Letohrátky se zvířátky nebo Americký den. Že byste si dali gumové medvídky? Pak si naplánujte návštěvu Šiklandu na Rodinný den s Haribo. Pohodová dovolená s dětmi v ČR tak bude rázem na světě.

Motosraz

Ubytujte se přímo v Šiklově Mlýně

Zapomeňte na ležení u moře! Dovolená v Česku je mnohem pestřejší a i ubytování bude levnější. Šikland samozřejmě nabízí i ubytování, a to v několika podobách. Pro náročné je připraven hotelový resort Šikland. Výbornou volbou je i stylové bydlení ve srubových chatkách. Mobilní domy, teepee, autokemp, chatky. Alternativ je zkrátka spousta.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.