Ski Deštné

Ski Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách patří mezi nejznámější zimní střediska v České republice. Na Orlickohorsku je považováno za úplně největší. Ostatně na jeden jediný skipas si můžete užívat celkem 6 sjezdových tratí všech druhů obtížnosti. Dva původní vzájemně propojené areály nabízejí 7 lyžařských vleků i lanovou dráhu. Děti do 5 let se zde mohou prohánět po boku dospělého zdarma a lyžařské výcviky začínají již na pouhých 244 korunách za den. To ale určitě není ani náhodou vše.

Rodiny s dětmi si užijí

Výbornou volbou pro rodiny s dětmi je menší část střediska Marta II. Právě tady můžete zaparkovat svůj vůz a vydat se s vašimi ratolestmi k široké sjezdovce, na jejímž okraji se nachází dětská dráha plná sněhových boulí a nejrůznějších hraček. Lyžařská škola, kterou Ski Deštné v Orlických horách vlastní, se může klidně chlubit osvědčením APUL. Vybavena je více než luxusně, dokladem čehož budiž dětské hřiště, dva provazové vleky, pojízdný koberec, dětská kolotoč a iglú stan. Samozřejmě si zde můžete i půjčit vybavení anebo nechat lyže odborně seřídit.

Ski Deštné v noci

I nároční lyžaři si přijdou na své

Deštné v Orlických horách nabízí mimo jiné i černou sjezdovku, závodní červenou a modrou určenou pro turisty a laickou lyžařskou veřejnost. Vynikající je i Gravity park určený zejména pro snowboardisty. Samozřejmostí je i večerní lyžování u lanovky, a to od 18:00 do 21:00. Pokud máte rádi dlouhou jízdu, přijdete si na své. Červená i modrá sjezdovka měří celkem 2 100 m a jezdit zde můžete i v rámci večerního lyžování.

Jízda lesem: Proč ne?

Pro letošní sezonu si pro nás připravili provozovatelé i výrazné rozšíření modré sjezdovky. Ta vede lesem, což pro mnohé bude znamenat dokonalý zážitek se vším všudy. Novinkou je i dokonalejší odbavovací systém, který nejen sníží řady, ale nabídne i maximální komfort se vším všudy.

Sdílet

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *