Wellness hotel Frymburk jako skvělá volba

Wellness Frymburk

Jestliže chcete navštívit wellness v tom nejkvalitnějším provedení, stojí za to zvolit wellness hotel Frymburk. Právě ten je totiž považován za největší hotelový wellness komplex v České republice. Nachází se na břehu přehrady Lipno ve stejnojmenném městečku, tedy ve Frymburku. Zabírá plochu o celkové výměře 6,5 ha. Nadmořská výška polohy hotelu činí 740 metrů nad mořem. Spolehnout se zde můžete nejen na pestrou paletu wellness aktivit, ale také na pohodové a luxusní ubytování okořeněné gastronomickými zážitky.

Wellness Frymburk 2

Úctyhodná kapacita a vkusné pokoje

Wellness Hotel Frymburk dokáže pojmout poskytnout ubytování v celkem 192 pokojích. Jejich součástí je nejenom sprchový kout, ale i vana, toaleta a TV se satelitním příjmem. Samozřejmostí je i přípojka k internetu zcela zdarma. Využít budete moci i hotelového telefonu a trezoru. Přímo z oken navíc budete mít fenomenální výhled na přehradu Lipno a okolní přírodní krásy. Zalesněné vrcholky kopců vypadají perfektně v jakémkoli ročním období. I zimní dovolená je zde romantická.

Užívejte si skvělého relaxu

Využít budete moci i místního kongresového centra, které je ideální pro nejrůznější konference anebo firemní školení. Pokud se budete chtít večer uvolnit, klidně vyrazte na bowling. Nekonečnou relaxaci vám poskytne aquapark wellness hotel Frymburk, jenž je součástí samotného hotelu. Skluzavky a spousta atrakcí uspokojí nejen dospělé, ale i děti. Wellness paradise navíc poskytne spousty nejrůznějších zábalů a masážních procedur. Vynikající jsou reflexní masáže, peeling a aroma procedury.

Wellness Frymburk 3

Gastronomické speciality

Potřebujete-li zajistit recepce, bankety anebo jiné gastronomické služby, určitě se tento hotel vyplatí. Hotelové restaurace jsou zde dvě. Snídaně je v hotelu podávána formou bufetu a na oběd si můžete dát menu nebo a la carte z jídelního lístku. Večeři budete mít také bufetovou nebo z jídelního lístku.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.