Ski Kopřivná

Ski Kopřivná nejen pro rodiny s dětmi

Jeseníky v současnosti nabízejí hned několik nových nebo inovovaných středisek, které se vyznačují vysokou kvalitou a rozmanitostí. Jedním z nich je bezesporu i Ski areál Kopřivná nacházející se v Malé Morávce. Dostanete se sem tedy naprosto pohodlně přímo z Rýmařova, respektive z Olomouce anebo z druhé strany směrem z Bruntálu či z Vrbna pod Pradědem. Podívejme se tedy na základní charakteristiku tohoto lyžařského střediska podrobněji.

Prodloužená široká sjezdovka

Hlavním magnetem je u Ski Kopřivná Malá Morávka sjezdovka, která byla nedávno prodloužena na 1 350 metrů. Maximální je i její šířka. Upravována je kompletně po celé délce, takže se můžete spolehnout na dokonalý carvingový oblouk. Obsluhována je moderní rolbou a v případě nedostatku sněhu je zasněžena také po celé délce. Nahoru se můžete dopravit komfortně, o což se postará čtyřsedačková lanovka.

Myslete na své děti…

Rodinná dovolená v Kopřivné bude rozhodně dokonalá. Pro děti je totiž připravená speciální samostatně vyhrazená dětská sjezdovka vybavená moderním dětským tažným pásem. Samozřejmostí je i kvalitní dětská lyžařská školka, v níž jsou zaměstnání kvalifikovaná lyžařští i snowboardoví instruktoři. První správné kroky vašich dětí na lyžích tak zachytíte bez větších problémů sami a budete s nimi maximálně spokojeni.

Snowtubing a další zábava

O faktu, že Skiareál Kopřivná je místem napěchovaným zimní zábavou hovoří i strojem upravovaný snowpark disponující největším Big air bagem v České republice. Využít ale budete moci i snowtubingové dráhy a jiných lákadel podél sjezdovky. Přímo na sjezdovce bylo zbudováno i vytápěné občerstvení s kapacitou 100 osob. Vybírat si tady můžete pohodlně z vynikajícího denního menu. U jídla se ohřejete a můžete opět vyrazit brázdit zdejší sjezdovky.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *