Ski Hlubočky

Ski Hlubočky

Hledáte-li zajímavé lyžařské středisko v Olomouckém kraji, můžete vyrazit do Ski Hlubočky. Jedná se o středisko, které svou polohou a také vlastnostmi dokáže přivábit velké množství návštěvníků i z jiných koutů republiky. Lidé z olomouckého kraje sem mnohdy jezdí relaxovat a užívat si zimních radovánek i pouze na jeden den anebo na část dne. Mnohdy samozřejmě i takto krátká doba postačí k tomu, aby si člověk užil trochu toho adrenalinu plynoucího z příjemného lyžování.

Středisko s dlouholetou historií

Skiareál Hlubočky není ničím novým a jeho počátky sahají až do roku 1986, kdy byl zbudován první lyžařský vlek EPV 300 l. Ten byl dlouhodobě provozován a díky dostatku přírodního sněhu se středisko těšilo velké oblibě. Významnější investice do celého areálu přišla až v roce 2002, kdy vzniká společnost Ski areál Hlubočky, spol. s r.o., která se zapříčinila o vznik nového lyžařského vleku a nákup pozemků ve spodní části celého areálu.

Moderní odbavovací systém a vybavení

V současnosti je ski areál Hlubočky naprosto moderní a dokáže nabídnout nejen bezkontaktní turnikety, ale i kvalitní a rychlé vleky. Spolehnout se budete moci i na dostatečné zasněžení sjezdovky, které obstará hned několik moderních sněžných děl. Velmi dobře je řešeno i bezplatné parkování přímo pod sjezdovkou. Pokud vyhledáváte lyžování s rodinou, pak určitě neváhejte a vyrazte směr obec Hlubočky.

Zábava i v létě

Lyžování Hlubočky je sice pohodové, nicméně i v létě má tento areál dokonalé využití. Z letních aktivit bychom měli jmenovat hlavně terénní minikáry a čtyřkolky. U areálu se nachází i dětské hřiště a klidně můžete využít i bike parku. V Hlubočkách se zkrátka v žádném ročním období nudit nebudete. Za skvělé ceny si budete moci užívat adrenalinu až do sytosti a když už vás to nebude bavit, občerstvíte se třeba v místní restauraci.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *