Špinavá tajemství saúdských princů a ruských oligarchů očima letušky pro VIP

Říká si Saskia Swan a jde samozřejmě jen o pseudonym. Kdyby totiž ti, pro které pracovala, zjistili, kdo odhaluje pikantnosti z jejich mnohdy šílených přání a tužeb, nedopadlo by to sní právě dobře.

Dnes díky ní můžeme tak trochu nakouknout pod pokličku tomu, co se děje na palubě soukromých letadel mimo dosah veřejnosti. Také byste se někdy chtěli proletět soukromým tryskáčem? Až dočtete až na konec, nejspíš vás podobné tužby velmi rychle přejdou.

Když mi nebudeš po vůli, tak…

Možná si myslíte, že všechny ty historky o sexu s letuškami jsou jen takovou hezkou urban legend. Kdo by ze sebe dobrovolně děla prostitutku? Saskia popisuje, jak dosahují ruští bossové povolnosti svých letušek. Dají jim totiž podepsat smlouvy se spoustou kliček a výjimek. Tak například letušky pobývají v poměrně drahém apartmá, jež však klient hradí pouze do chvíle, kdy jsou v jeho službách.

Foto: Pixabay

Když tedy Saskii přišlo první pozvání na večeři od jejího šéfa, odmítnout ho prakticky nemohla. Zůstala by totiž na ulici s dluhem 20 000 liber (cca 600 000 Kč). A podobných praktik popisovala více.

Bezpečné a nebezpečné lety saúdských princátek

Když jako letuška nastupujete do služby k saúdským klientům, myli byste vědět, že nejdříve skončíte na tzv. bezpečném letu. Tady si vás pěkně proklepnou a ohodnotí, ovšem k ničemu zatím nedojde. Teprve pokud projdete, přesunete se do, abychom ta řekli, nebezpečné třídy, kdy už od vás bude co do vstřícnosti a dalších služeb očekáváno něco víc.

K tomu samozřejmě patří i luxusní oblečení s mnoha rafinovanými průstřihy a krajkami… Asi chápete, kam tím míříme. Na standardní uniformy letušek tak můžete definitivně zapomenout.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: https://www.expresfm.cz/aktualne/ostatni/sokujici-zpoved-letusky-co-se-ve-skutecnosti-odehrava-na-palube-soukromych-letadel-maji-stevardky-sex-s-bohaci/, http://www.andrewlownie.co.uk/authors/nicola-stow/books/above-and-beyond-secrets-of-a-private-flight-attendant

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.