Stírací mapa pro každého cestovatele

Stírací mapa

Všichni dobrodruzi mají tendenci si své cesty za obzor všedních dní nějakým způsobem dokumentovat. Velkým pomocníkem může být originální stírací mapa, která je zároveň stylovým doplňkem na stěnu pokoje. Mějte na očích všechny své cesty v podobě originální dekorace, která okouzlí každou návštěvu.

Mapy na zeď pro velké i menší dobrodruhy

Kam plánujete vyjet v nejbližší době? Hodila by se vám spíše mapa světa, ČR, Evropy nebo třeba alpských vrcholků? I takové mapy na zeď naleznete v obchodech, včetně různých typů formátu a barevného provedení. Políčka na mapě jsou potřena zlatou či stříbrnou barvou (podobně jako u stíracích losů) a po navštívení nového koutu planety smíte dané pole setřít. Postupně tak odkrýváte všechna pole (kraje, státy, kontinenty, …) a zaznamenáváte si veškeré cesty na jeden plakát.

Dokumentace i vzpomínky

S mapou na zeď získáte nejen jedinečnou dekoraci do pokoje, ale také obraz vzpomínek na všechny své výlety. Přehledně a na první pohled vidíte oblasti, kam již vaše noha vstoupila, i ty, na které se zatím nedostalo. Můžete tak u mapy nejen vzpomínat, ale i plánovat.

Koupíte ji pro sebe nebo pro přátele?

Stírací mapa je užitečným a milým dárkem pro jednotlivce i pro větší rodiny. Děti milují, když mohou políčko odkrýt a mají radost z každého výletu na nové místo. Pošta vám doručí mapu na zeď v pevném kartonovém tubusu, který plakát ochrání a který se také perfektně hodí pro předání dárku třeba pod vánočním stromečkem.

Dekorace s vlastním příběhem

Mapy světa či jeho menších částí seženete podle provedení a formátu již za pár stovek a jejich darováním věnujete nejen radost a inspiraci i motivaci objevovat nové cíle, ale také vkusnou dekoraci s příběhem. I proto nejspíše neodoláte a jeden plakát objednáte i pro sebe. Cestujte a dokumentujte svá dobrodružství pomocí stírací mapy.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.