Penzion Kovárna

Stylová oslava či nezapomenutelná svatba v Penzionu Kovárna

Jakékoli životní jubileum by hned tak nemělo být zapomenuto stejně jako svatba. Z toho důvodu se vyplatí vsadit na podnik, který se o vás a vaše pohodlí spojené se zábavou dokáže postarat kompletně od A až po Z. Naším tipem je Penzion Kovárna nacházející se v Brně. Právě na jeho služby se zaměříme v následujících řádcích.

Penzion, z něhož dýchá historie

Samotná budova penzionu vás zaujme už jen svým vzhledem. A není se čemu divit! Vždyť historie samotné Kovárny se vztahuje až k roku 1237. Už tehdy král Václav I. směňoval s farářem Zdislavem různý tovar a povolil řemeslné obory, jako byly mydlářství, bednářství a právě kovářské řemeslo. Už v této době tak mohlo dojít ke stavbě kovárny v Bosonáhách. Tato budova pak dlouhou dobu patřila k Veverskému panství. Dle původně nalezených plánů došlo k jejímu rozšíření v roce 1900. Kovárnu vlastnil František Pavlík, o jehož šikovných rukách se vědělo široko daleko. Okolo kovárny vedla také dlážděná cesta z Brna do Prahy a komunikace tady byla poměrně rušná.

Penzion Kovárna

Unikátní svatba v příjemném prostředí

Krásné tradiční klenuté vinné sklepy typické jedinečnou stěnou postavenou ze signovaných cihel budou nádherným místem především pro svatbu. Konat se tady mohou ale i zásnuby, případně rozlučky se svobodou. Samozřejmostí bude při svatbě čtyřchodové slavnostní menu. Výzdobu si můžete nechat vyrobit dle vlastního přání. Hostina může být v jídelně s kachlovými kamny o kapacitě 35 osob. Sklepy pojmou až 60 lidí. Jinak vám ochotně zajistí i katolický obřad, a to na faře kostela Sv. Marie Troubsko nacházející se v sousedství. Jinak penzion nabízí celkem 7 dvoulůžkových pokojů. Když se řekne sousloví Brno svatba, pak se mnohým vybaví toto místo.

Svatba v Brně

Oslavy a firemní akce na míru

Užit si bohaté nabídky zahraničních i moravských vín budete moci užívat i na oslavách. Dekorace a fotografické služby jsou podobně jako u svateb samozřejmostí. Penzion je optimální i pro konání teambuildingových a jiných firemních akcí. K dispozici budou wi-fi, flipchart, zatemnění a bohatý catering po celou dobu konání akce.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *