Tip na dovolenou v Krkonoších: Hotel Sklář Harrachov

Krkonoše

Letní dovolená v Krkonoších je pro mnohé z nás skvělou volbou. Naše nejvyšší pohoří láká spoustou atraktivních míst, která stojí za to navštívit. Rozhodně se není třeba omezit pouze na pramen Labe. Pokud se sem chystáte, měli byste vybrat kvalitní ubytování, jež vám zpříjemní celý pobyt. Naším tipem je hotel Sklář Harrachov, který dokáže poskytnout veškerý potřebný komfort, a vy si budete moci užívat ničím nerušeného pobytu. Soustřeďme se tedy na ubytování v něm mnohem podrobněji.

Stylové ubytování

Hotel se nachází v tradiční horské krajině, a to pouhých 5 minut pěší chůze od lyžařského areálu v Harrachově. Ubytovat se mohou hosté v celkem 171 útulných pokojích. Samozřejmostí je sociální zřízení přímo na pokoji a také bezdrátové připojení k internetu. Pokud se zde potřebujete ubytovat spíše jako firma pro nejrůznější školení a team buildingy, máte jedinečnou možnost. Hotel totiž disponuje sálem s kapacitou až 400 osoby, takže je pro tyto účely jako stvořený.

Po skvělé večeři do wellness

Zdejší á la carte restaurant Bella Vista Club je vyhlášeným podnikem, kde si budete moci dopřát nejrůznějších specialit. Určitě budete maximálně spokojení. Zapomenout přitom nelze ani na útulný bar Jack Daniel´s s krbem. Večery zde jsou velmi inspirativní. Vše můžete zkombinovat s příjemným osvěžením vlastního těla ve welness centru, které patří k hotelu. K dispozici jsou zde jak sauna, tak i bazén a whirlpool.

Děti budou mít o zábavu postaráno

I nejmenší se v hotelu rozhodně pobaví. Disponuje totiž certifikátem Kids Friendly, jež je určen právě pro hotely mající vynikající podmínky pro herní aktivity. Pro děti je připravena spousta animačních programů, které jsou zcela specifické a nabídnou maximální množství zábavy. Rodiče si zatím mohou odpočinout ve wellness centru.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.