Aerotrim

Tip na firemní  teambuilding ve středních Čechách: Vsaďte na Equitana Resort Hotel

Efektivní komunikace mezi zaměstnavatelem a jednotlivými zaměstnanci je velmi důležitá. Ne vždy se ale jde domluvit s každým. Často je situace dána především tím, že se lidé jednoduše neznají. Jestliže ale zaměstnavatel uspořádá nějaký zajímavý teambuilding, půjde všechno doslova jako na drátku. Že netušíte, jakou lokalitu a ubytovací zařízení volit? Pak jste na správné adrese. My se totiž v následujících řádcích zaměříme na Equitana Resort Hotel nacházející se nedaleko Příbrami ve Středních Čechách.

Teambuilding na míru až pro 500 lidí

Pracuje ve vaší firmě větší množství zaměstnanců? I velký kolektiv lze stmelit. Equitana Resort Hotel nabízí teambuilding až pro 500 lidí. Všichni se budou náramně bavit. Pokud chcete firemní akce s ubytováním, pak vás může být celkem 170. Venkovní areál je ovšem dostatečně velký a bavit se může klidně i oněch zmiňovaných 500 osob. Aktivity vám přitom specialisté připraví přímo na míru dle vašich potřeb. Samozřejmostí bude i skvělá gastronomie.

Luxusní ubytování zaručeno

Bydlet mohou zaměstnanci vaší firmy v objektech nacházejících se přímo na rozhraní mezi Středočeským a Jihočeským krajem. Krásná příroda v okolí je určitě zaujme. Vybírat lze mezi různými typy ubytování pro teambuilding. Výborné jsou například komfortní rekonstruované pokoje Depandance 4. Za zmínku stojí také 5 moderních apartmánů „Stodola“ disponujících terasami. Každý z nich pojme až 6 osob. Ve veškerých pokojích jsou nové matrace a najdete tady i hotel pro ZTP hosty.

Spousta teambuildingových aktivit

Firemní teambuilding může být skutečně pestrý. Volit můžete z mnoha zajímavých sportovních aktivit, mezi které se řadí třeba minigolf, kolektivní sporty na hřišti s umělým povrchem a osvětlením, případně běh. Tras je v okolí spousta. Výbornou volbou je ovšem také třeba rybaření ve vlastním revíru či houbaření. Připraveny budou ale také střelecké, lezecké či adrenalinové aktivity. Alternativ je spousta. Přesvědčit se o tom můžete na www.equitana.cz.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *