Tip na gastro zážitek: Restaurace U Štěpána na Šumavě

Speciální steak

Užívat si skvělého pobytu v kombinaci s gastronomickými zážitky můžete hned na několika místech v ČR. Výbornou volbou je restaurace u Štěpána Šumava. Možná jste zaregistrovali, že spolu souvisejí restaurace U Štěpána a pořad Ano, šéfe e Zdeňkem Pohlreichem. Skutečně u Štěpána Ano šéfe bylo, nicméně tím hlavním motorem pro návštěvu tohoto podniku by pro vás měla být vynikající kuchyně a speciality, jež jsou zde nabízeny. Podívejme se tedy na tuto restauraci poněkud podrobněji.

Kouzlo Šumavy

Máte-li rádi krásnou přírodu a všudypřítomnou zeleň, bude se vám tady stoprocentně líbit. Stylová hospůdka, k níž patří i malá bio farma, nabízí celkem 58 míst k sezení. Využít je možné i odděleného salónku pro 16 lidí. Příjemné posezení je i na terase, která je v provozu v průběhu celého roku, a to díky tomu, že je kompletně prosklená. K dispozici je tady 42 míst. Ať už se posadíte kdekoli, připravte se na vynikající dobroty především z masa.

Speciální steaky

Většina hostů si jede do tohoto podniku pochutnat na vynikajícím mase. Hospůdka U Štěpána totiž nabízí vynikající steaky z hovězího masa, konkrétně z plemena Charolais. Zvířata jsou chována přímo u restaurace v rámci provozu bio farmy. Když se ke všemu ještě přidá dokonalá vlastní bylinková zahrádka, není co řešit. Dát si můžete klidně ke skvělému obědu nejen vychlazené pivo, ale i domácí bylinnou limonádu, která je vynikající a stoprocentně osvěží.

Před návštěvou se objednejte

Vyhlášený podnik láká velké množství gastroturistů, a tak se vyplatí před jeho plánovanou návštěvou objednání předem. Celý objekt je kompletně nekuřácký a nabízí mimo jiné i bezbariérový přístup. Platit budete moci i prostřednictvím platebních karet. Pokud chcete jíst skvělé jídlo a kochat se přitom výhledy na šumavské velikány, pak jste na správném místě!

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.