V jakých plavkách letos u moře určitě zaujmete

Plavky

Léto je už v podstatě za rohem a spousta z nás má již naplánovanou dovolenou. Nejčastěji vyrážíme k moři anebo do nějakých lokalit, kde si užíváme vodní radovánky. K těm pochopitelně také patří to správné oblečení, tedy plavky. Možností výběru nejrůznějších modelů je v současné době nepřeberné množství. Jestliže ale chcete vsadit na kvalitu a neotřelý design, vyberte si některé značkové modely. My se v následujících řádcích soustředíme na některé varianty určené jak pro ženy, tak i pro muže.

Stylové dámské plavky

Výbornou volbou jsou jednodílné plavky z kolekce Calvin Klein Jeans. Vyrobeny jsou z jednobarevné elastické látky. Hlavním použitým materiálem je nylon, který je doplněn o elastan. Samozřejmostí jsou u těchto plavek také zesílené košíčky. Z dvoudílných plavek vybíráme kolekci Hilfiger Denim. Plavky je možné volit v několika variantách. Typické jsou zejména kombinací hvězdiček s nejrůznějšími odstíny. Zapínání plavek je řešeno háčkem.

Calvin Klein JeansCalvin Klein Jeans

Různobarevné pánské modely

I pánové se mohou u vody cítit pohodlně s originálními plavkami. Výbornou volbou je třeba značka Diesel. Kolekce Wave se vyznačuje maximální jednoduchostí, ve které je ale krása. Klasický střih plavek ve stylu krátkých kalhot bude slušet určitě i vám. V pase jsou staženy elastickou gumou, kterou ještě jistí šňůrky, a disponují i podšívkou. Vyrobeny jsou z 80 % z polyamidu a zbylých 20 % tvoří elastan.

Hilfiger DenimHilfiger Denim

Myslete i na doplňky

Zapomínat byste určitě neměli ani na nejrůznější doplňky a dámské i pánské oblečení do opravdu teplých dnů. Třeba pánské kraťasy mohou vypadat ve značkovém provedení naprosto perfektně. Ženy naopak mohou vybírat sportovní top či krátké legíny. Záleží zkrátka jen na tom, v čem se cítíte pohodlně. V eshopu answear.cz   si můžete vybírat oděvy dle své libosti, a to nejen na dovolenou. K dispozici jsou zde prakticky všechny nejznámější značky za skvělé ceny.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.