Tip na výlet s dětmi: Fajnpark Chlumec nad Cidlinou s největší trampolínovým centrem v Česku

fajnpark_chlumec_nad_cidlinou

Prázdniny jsou v plném proudu a nabízí se otázka, kam s dětmi na výlet? Máme pro vás skvělý tip na zábavní park, který možná není až tak známý, ale vaše dítka budou nadšená. Ostatně, které dítě by nemělo radost z her, zábav, veselí?

Nicméně ve Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou se vaše ratolesti formou her seznámí i s prehistorií a přenesou se o pěknou řádku  milionů let zpět. Zjistí, jací obrovití ještěři obývali zeměkouli. Jak vypadli například létající pterodaktyl či býložravý stegosaurus? Dinoprales překvapí spoustou prehistorických ještěrů, kteří jsou navíc pohybliví a vydávají téměř autentické zvuky.

Hmyzí stezka zve na výlet přírodou

Dítka se mohou v doprovodu rodičů  vydat i Hmyzí stezkou, jež je seznámí s hmyzem žijícím na našem území. Ovšem, aby to nebylo tak fádní, Hmyzáci jsou vyvedeni přímo v nadpozemském pojetí.  V parku ale mohou potkat ve Zvířátkově i živá zvířátka jako například kozy, lamy, ovečky, oslíky i klokánky.

Ovšem ne jen historií je Fajnpark prodchnut

Všechny děti si přijdou na své. Park nabízí spoustu atrakcí, kde se dítka s radostí vydovádějí. V případě horkých letních dnů je v Miniměstě připraveno i mlžítko. V pohotovosti jsou také vodní a vzduchová děla či  spousta pískovišť. Tvůrci parku mysleli i na úplně běžný život, kdy se děti budou moci projít bosou nohou v chráněném přírodním prostředí, a to stezkou Bosov.

Jsou připravena i různá “cachtadla pro děti”, jako například jezírko, z něhož vytéká zurčící potůček a děti se v něm mohou brouzdat. Každá maminka potvrdí, že děti a voda jedno jest…

Děti rády hopsají a skáčou, a proto budou ve Fajnparku šťastné

Park totiž nabízí největší trampolínové centrum v Česku! Hopsálkov, hopsa koule, zorbingové koule, bungee trampolína jsou toho důkazem. A řádit v Hopsálkově mohou i dospělí. Nicméně ve Fajnparku najdete i první dětskou autoškolu, jako je například mini car, mini čtyřkolka, mini traktor či vesmírná Ufo vozítka. Nechybí ani stylové občerstvení v Jedlíkově.

fajnpark_chlumec_nad_cidlinou

Foto: Taťana Veselá, Fajnpark

Neváhejte a pozvěte vaše ratolesti do zážitkového parku plného zábavy, radosti a her. Fajnpark mívá otevřeno v prázdninových měsících od 10 hodin do 19 hodin. Avšak pozor – v případě skutečně nepříznivého počasí může být park uzavřen. Proto si otevírací dobu doporučujeme ověřit. A pak nezbývá než popřát krásný den plný šťastných úsměvů.

Náhledové foto Taťana Veselá, Fajnpark Chlumec nad Cidlinou

Zdroje: Autor, https://www.fajnpark.cz/, kudyznudy.cz

favicon

V Čechách je krásně, tak proč někdy nevyrazit za hranice všedních dnů...?