Tipy na výstavy a akce, které byste si v sezóně rozhodně neměli nechat ujít

Po minulých chudých letech není nápadů na vydařené akce nikdy dost. Podívejte se na ty nejzajímavější tipy, které vás provedou světem sportu, ale třeba i hraček nebo vám umožní vychutnat si nápaditou bojovku.

Seznamte se spolu s námi s nejzajímavějšími akcemi Výstaviště Praha, chybět samozřejmě nebude spousta sportu, piknikování a venkovních aktivit, které se odehrávají především v prostorách parku i Střídačky.

Májovka Na Výstavišti nabídne potěšení pro děti

Přijďte po celý květen (1. – 31.5.) a užijte si s dětmi od 4 do 12 let velmi krásné a nápadité májové putování Výstavištěm. Pro děti je tu připravena květnová bojovka plná záludných otázek a úkolů. Všech sedm stanovišť rozmístěných po areálu. Musíte najít a zodpovědět všechny otázky. Za správně řešení na vás čeká i odměna. K dispozici budou tři typy karet:

předškoláci,

děti 5-8 let

a děti9-12 let.

Akce je určena pro děti v doprovodu rodičů.

Foto: Protext

Bambule festival opět pro děti

Na akci se můžete těšit 14. – 15. května v parkové části Výstaviště. Své nejznámější písničky zazpívá Karol a Kvído a zábavná Pigy&Lily show představí oblíbené prasátko Pigy a jeho kamarádku Lily. A chybět nebude ani populární pěvecké duo Ben&Mateo.

Hlavní program doplní tematické fun zóny. V Nerf zóně najdete šest střelnic s možností výhry hraček od Hasbro. V zóně Potter Festu na vás pak bude čekat mnoho zábavy na famfrpálu, hodině lektvarů nebo při přesazování mandragor. A chybět nebude ani exhibice nejlepších českých bikerů nebo parkour zóna připravená ve spolupráci se známým parkouristou a youtuberem Tarym.

Police Symphony Orchestra & Cirk La Putyka

17. 7. od 19.00 hodin bude v Praze hostovat dnes již světoznámé uskupení Police Symphony Orchestra v propojení s Cirk La Putyka. Těšit se na tak můžete na nejen hudební zážitek na Křižíkově fontáně.

Magická fontána se vším všudy

A můžete si užít i Křižíkovu fontánu s představením Magická Fontána, a to 3., 4., 7, a 8. června. Toto představení kombinuje nejmodernější technologické efekty s monumentálním dílem českého génia Františka Křižíka. Těšit se můžete na opravdu strhující hodinové představení akrobatů s ohněm, světelných tanečníků a živých hudebníků.

Náhledové foto: Protext

Zdroj: Jaro a léto Na Výstavišti | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.