Už jste vyzkoušeli glamping? Maringotka Pomněnka nabídne kempování s vyšším levelem a bez sousedů!

clamping-maringotka-Pomněnka

Dovedete si představit relaxační pobyt v lůně voňavé přírody, ale nechcete se probouzet celí rozlámaní ve stanu? Kempování v plátěném přístřešku jste si prožili a teď už stan nemusíte? A navíc vám dělá problém vzdát se své postele? Místo toho se nabízí nový styl kempování, a to glamping. Kdy si vychutnáte zejména přírodu naplno, a ještě k tomu se vším pohodlím na jaké jste zvyklí anebo k jakému  lehce přivyknete…

Spát v maringotce…??

Samozřejmě ne v ledajaké! Novodobé maringotky jsou uzpůsobeny právě pro pobyt zájemců, kteří dávají přednost přírodě, klidu a tichu, a zároveň nabízejí skutečný komfort. Rádi byste zažili ranní probouzení s výhledem do přírody a snídali za zpěvu ptáků? To vše vám splní právě glamping!

Molo nad vodou, rybaření, houpací síť, bohatá snídaně až před dveře

glamping molo
Foto: ReNi creative

Maringotka Pomněnka stojí na břehu jedné ze soukromých sádek a poskytuje svým návštěvníkům naprostý komfort, jaký můžete uprostřed přírody najít. Pomněnka se nachází na Kladském pomezí v blízkosti Krabčic. S ohledem na pobyt v přírodě ochutnejte digitální detox! Pro všechny případy je ale počítáno s tím, že přece jen budete chtít zůstat ve spojení se světem. Z tohoto důvodu je k nabití vašich mobilních miláčků nainstalován na střeše solární panel.

Pohodlná postel pro dva a peřiny plněné ovčí vlnou

Nepochybně se pod peřiny zavrtáte možná až někdy nad ránem, protože si budete chtít vychutnat nádherný pobyt a příjemné vybavení Pomněnky. Připravte se na to, že mýt se budete ve stylovém designovém umyvadle se džbánem. Tak jako se to dělávalo dříve s tím, že si vodu ohřejete v litinových kamínkách anebo méně romanticky na plynovém vařiči. Anebo si můžete odskočit do venkovní sprchy.

Foto: ReNi creative

Připravte se na duševní detox

Milé drobnosti zútulní váš pobyt. Pokud budete chtít, sáhnete do knihovny pro uklidňující četbu, deskové hry anebo vám repráček Marshall naservíruje vaše oblíbené hity. Pro nadšené houbaře budou připravené holínky, košík i nožík. Anebo na vše zapomenete a strávíte večer při pohledu na nebe plné hvězd a při praskání ohně se sklenkou oblíbeného pití si vychutnáte úžasně romantický večer ve dvou.

Zdroj: FB TwoFingerscz, www.twofingers.cz/

Náhledové foto: ReNi creative, maringotka Pomněnka

favicon

V Čechách je krásně, tak proč někdy nevyrazit za hranice všedních dnů...?