Užijte si v zimě skvělého relaxu: Z těchto wellness balíčků si určitě vyberete

Wellness Equitana

Zima je v plném proudu a chladné počasí pro mnohé není ničím příjemným. Ne každý miluje pobyt na horách a všechny radovánky, které jsou s ním spojené. Nikde není psáno, že byste museli mrznout. To ale neznamená, že přece strávíte zimu jen doma v obývacím pokoji u televize! Naopak, můžete vyrazit užívat si skvělého wellness. Právě to nabízí hotel Equitana ve svých bohatých balíčcích. Vyrazit do Martinic, obce nacházející se nedaleko Rožmitálu pod Třemešínem a Příbrami, stojí za to, o čemž vás ostatně přesvědčíme v následujících řádcích. Jaké balíčky jsou tady k dispozici?

Hřejivý wellness víkendWellness Equitana

Takto příznačně nazvaný pobyt je skvělou volbou nejen pro zahřátí se, ale také pro perfektní relax. V rámci pobytu na dvě noci a tři dny získáte ubytování pro 2 osoby se snídaní a vstupem každý den na 2 hodiny do hotelového wellness centra. Tady jsou k dispozici například Kneippův chodník, infrasauna, parní lázeň či sauna finská. Cenově vyjde takovýto wellness víkend pouze na 2 990 korun. Děti do 6 let si není problém vzít na přistýlku. Platit za ně nebudete.

Projížďka na koních

Wellness s jízdou na koni

Milujete koně nebo znáte někoho, kdo by si určitě dokázal představit pobyt okořeněný právě projížďkami? Pak není nejmenší problém objednat speciální balíček obsahující 2 lekce jízdy na koni. Pod vedením profesionála si osvojíte základní dovednosti spjaté s jízdou na tomto ušlechtilém zvířeti. V rámci balíčku získáte ještě polopenzi a neomezené využití wellness. Za dvě noci zaplatíte za osobu 3 730 korun.

Wellness Equitana

Wellness pro seniory 60+

Vynikající volbou je tento wellness resort i pro seniory. Ti si mohou vybrat balíček šitý na míru přímo jim. V jeho rámci získají masáže zad a šíje, volné využívání SPA centra a také samozřejmě polopenzi. Zapůjčit si budou moci i hole na Nordic walking. Cenově vyjde balíček na 3 130 korun na osobu. Pro více informací zamiřte na www.equitana.cz.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.