Veletrh, kde najdete to nejlepší ze světa Gastro, se již blíží – nenechte si ho ujít

Veletrh, kde najdete to nejlepší ze světa Gastro: Hledáte tip na zajímavou akci? Aktuální novinky, významné značky a kvalitní produkty z oborů hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie se představí na veletrhu For Gastro & Hotel 2022.

Veletrh For Gastro & Hotel je tradiční přehlídkou toho nejlepšího, co aktuální HoReCa segment nabízí. Také letos na přelomu září a října bude přehlídkou aktuálních trendů.

Proč navštívit Veletrh For Gastro & Hotel

Návštěvníci se mohou těšit na velkou dávku inspirace, inovací a kreativity. Představí se tu například multifunkční spotřebiče i technologické novinky do kuchyní. Chybět nebudou ani zajímavosti jako hmyzí pochoutky, jogurtovače pro profesionály, superpotraviny či kvalitní obalové materiály s příměsí bambusového vlákna.

Foto: Pixabay

Na co se můžete těšit

Zájemci si mohou vybrat také z bohatého programu. V Hale 4 letňanského výstaviště bude v provozu speciální kavárna Gastroi Coffee, která návštěvníkům poradí ve všem, co potřebují vědět o gastronomii. V programu veletrhu bude také školení Profesního Sdružení Sanitace nápojových cest nazvané Autorizace profesionálů PSSNC, které se koná v pátek 30. září ve spolupráci s mistry výčepními. Chybět nebude ani přehlídka profesních oděvů a kuchařská show.

Odborný kongres pro všechny zájemce

V rámci veletrhu se bude konat i kongres. Během něj vystoupí mnoho osobností, které představí trendy na trhu, klíčová data a nastíní perspektivy oboru. Účastníci kongresu se setkají také například s uznávanými food blogerkami v panelové debatě.

Akce pro profesionály i milovníky gastronomie se koná ve dnech 29. září až 1. října na výstavišti PVA Expo Praha.

Zdroj: Veletrh For Gastro & Hotel bude přehlídkou nových chutí, nápojů a kulinářského umění i setkáním s profesionály | Protext – PR služby ČTK, FOR GASTRO HOTEL (for-gastro.cz)

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.