Veletrh úspor poradí, jak letos topit, šetřit a stavět – buďte u toho také

Veletrh úspor: Dnešní doba je velmi složitá. A není proto od věci hledat stále nové a nové cesty, jak se s ní vypořádat. A rozhodně se vyplatí sledovat například i moderní trendy.

Ve dnech 7.-8. října 2022 budou prostory Trojhalí Karolina v Ostravě sloužit jako výstavní a poradenské fórum. Pokud patříte mezi ty, kdo přemýšlejí nad úsporami energie, výměnou topení za úspornější variantu, mají v plánu rekonstrukci stávajícího bydlení nebo se chystají stavět, pak bude tahle akce úplně přesně pro vás.

Kam na veletrh zavítat

Akce nazvaná VELETRH ÚSPOR – STAVBA, TEPLO, ENERGIE se po několika letech vrací do Ostravy a Moravskoslezského kraje. A na co se můžete těšit? Své produkty a inovace vám představí více než šedesát vystavovatelů. Ti na této akci představí návštěvníkům celé spektrum výrobků a služeb stavebního oboru.

Foto: Pixabay

Rozhodně se tedy vyplatí na tuto akci přijít. Na své si totiž přijde opravdu každý. Nebude chybět nabídka stavebních materiálů, nejvíce zastoupená bude oblast topení. Není divu, vzhledem k tomu, jaká je situace. Čekat na vás tedy budou tepelná čerpadla, fotovoltaika, solární vytápění a další. Nebudou chybět ani různé druhy izolací, rekuperaci a další cesty, jak uspořit na topení.

Když nevíte, nebojte se zeptat

Také se nedokážete zorientovat v různých informacích na internetu? Na Veletrhu úspor budete mít příležitost zeptat se řady odborníků, specialistů a majitelů firem na vše, co je třeba. Kromě výstavních expozic je navíc ne veletrhu úspor připraven i pestrý přednáškový doprovodný program pro širokou veřejnost. Seznam témat je pestrý. Na své si přijde každý, koho zajímají:

  • Dotační programy Nová zelená úsporám a Dešťovka,
  • tepelná čerpadla,
  • fotovoltaika,
  • rekuperace a snížení nákladů na topení,
  • přírodní nízkonákladové stavění,
  • geopatogenní zóny
  • a Feng Shui ve stavebnictví.

Veletrh úspor – Stavba, teplo, energie dorazí do Ostravy už 7.-8. října v Trojhalí Karolina.

Zdroj: Veletrh úspor poradí, jak letos topit, šetřit a stavět | Protext – PR služby ČTK, https://www.arpeg.cz/fotovoltaika-pro-rodinne-domy?gclid=CjwKCAjwvsqZBhAlEiwAqAHElRhYt_4CuCFoCay-ZK-nuzBkKKVH3ELLieAKQVap1wdGrcXS5PnzIhoCeIkQAvD_BwE

Náhledové foto: Pixabay

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.