Víte, jak si dobře vybrat last minute dovolenou?

Dovolená

Dříve dovolená na poslední chvíli znamenala vyrazit na cestu s velmi brzkým odjezdem. Obvykle jste museli počkat, až cena klesne, a pak rychle jednat. Na cestu jste si nemohli nic rezervovat dopředu. Museli jste hned zaplatit a obvykle jste měli jen několik hodin před odjezdem. Dnes můžete získat zájezd za nižší cenu, pokud si ho rezervujete několik dní nebo týdnů předtím, než chcete jet.

Proč je last minute nabídka tak výhodná?

Last minute zájezdy mají velkou slevu. Díky této nabídce můžete ušetřit peníze a využít je k lepší dovolené. Díky tomu se lze dostat i na místa, která byste nemuseli nikdy vidět, kvůli vysokým cenám… Pokud si pohlídáte termíny, můžete se dostat opravdu daleko.

Jak nejlépe hledat levnější výlety?

Hledejte na prověřených webových stránkách

Cestovní kanceláře mají na svých webových stránkách často speciální nabídky na poslední chvíli. Problémem však je, že vyhledávání na jednotlivých stránkách zabere spoustu času a jejich rozvržení se neustále mění, což může ztěžovat prohledávání webu a porovnávat ceny.

Zajděte osobně na pobočku oblíbené cestovní kanceláře

Další možností je zajít do kamenné cestovní kanceláře. V kamenné pobočce můžete najít skvělou nabídku, která nebyla k dispozici online, a ta vás třeba zaujme. To se vám nestane, pokud budete hledat jen na internetu, kde můžete najít mnoho různých nabídek od více cestovních kanceláří najednou.

Projeďte si stránky, které hlídají last minute nabídky

Takové stránky, které sledují všechny nabídky cestovních kanceláří, se vám mohou náramně hodit. Pokud najdou levnější zájezd, dají vám hned vědět. Když na web přejdete, můžete si prohlédnout všechny levné zájezdy a porovnat je!

Tipy pro výběr kvalitní last minute dovolené

Než se vydáte na cestu, nezapomeňte se podívat na průvodce. Najdete v nich všechny potřebné informace o místě, kam se chystáte, a o jeho různých objektech. Průvodci jsou zdarma a najdete v nich informace o počasí, cenách, jak ušetřit a tipy na výlety a zážitky. Obsahují také další užitečné informace.

Dovoelná 2
Foto: Pixabay

Při rozhodování, kam se vydat na dovolenou, jsou důležité také recenze hotelů. Je dobré se podívat na recenze z různých webových stránek, nejen z jedné, a zjistit, jak jsou srovnatelné. Recenze si můžete přečíst například na různých webových stránkách. Kvalita hotelu se může měnit, proto se při posuzování podívejte na poslední recenze! A nezapomeňte sledovat především počasí v cílové destinaci.

Zájezdy v nabídce super last minute

Možná máte nečekaně volný den v práci nebo se najednou chcete zbavit všech starostí a stresu, které máte. Existují zájezdy, které začínají velmi brzy, a jsou právě pro takové situace, kdy hledáte rezervaci na poslední chvíli. Na srovnávacích webech najdete všechny nabídky zájezdů na jednom místě. Můžete zde najít výhodnou nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám a rozpočtu…

Zdroje info: janza.cz, tanti.cz

Náhledové foto: Pixabay