Vybíráte pobyt rodičům? Zkuste Rajecké Teplice

Klidné prostředí, relaxační i kulturní vyžití a citlivé léčebné procedury: přesně to si nejspíš vaši rodiče od návštěvy svých vysněných lázní slibují. Ve vodním světě v Rajeckých Teplicích mají se staršími hosty bohaté zkušenosti. Přizpůsobili jim prostředí a nabízené služby, přidali oblíbené pitné kúry a pravidelně pořádají večerní kulturní programy.

Termální vodní svět Aphrodita

Vodní svět Aphrodita tvoří několik vnějších i vnitřních bazénů s termální vodou. Přítomné ionty vápníku a hořčíku mají blahodárné účinky na nervové i pohybové ústrojí a dokáží organismus plně relaxovat. Atmosféru celého komplexu dotváří velkolepá antická architektura. Vnitřní rehabilitační plavecký bazén má po celý rok příjemnou teplotu v rozmezí 30,5-31,5 °C, což všichni milovníci tepla zaručeně ocení.

Je vybavený množstvím vodních trysek a hydromasážním pultem, který skvěle promasíruje celé tělo. Léčebný relaxační bazén umožňuje pobyt v příjemně vyhřáté termální vodě o teplotě 37-38°C opět s možností masážního programu.

Pitná kúra i večerní program

Pitná kúra v Rajeckých Teplicích má historické kořeny v 19. století. Léčivý pramen, který zde vyvěrá, má blahodárné účinky na trávicí soustavu a celkovou relaxaci organismu. Přítomné CO2 ve vodě pomáhá lepšímu vstřebávání minerálů. Draslík a hořčík pomáhají organismus účinně odkyselovat a detoxikovat a působí proti škodlivým účinkům stresu a civilizačních chorob.

Účinky pitné kúry lze ještě znásobit pobytem v saunovém světě s několika typy saun. Odplavit nahromaděný stres pomohou i oblíbené večerní kulturní programy. K nejoblíbenějším patří například Jazzový večer nebo hudební pásmo James Bond Night. Pro návštěvníky hotelu a vodního světa Aphrodite platí zlevněné vstupné a možnost občerstvení u bohatě zásobených bufetových stolů.

siffera@centrum.cz'

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *