Florida

Vydejte se poznávat USA: Máme pro vás 3 oblasti, jež stojí za to

Spojené státy americké patří mezi fascinující země. Nabídnout mohou prakticky všechno, co člověk může očekávat. Záleží samozřejmě na tom, kam vyrazíte. Objevovat můžete horská střediska, velkoměsta, ale také klidně úplně odlehlé lokality, kam lidská noha až tolik často nešlápla. Zapomenout přitom nelze ani na specifické přímořské oblasti. My vám dáme v následujících řádcích celkem 3 tipy. Třeba i vás nalákáme a vyrazíte poznat zemi neomezených možností.

Key West

Sluncem zalitá Florida

Máte-li rádi slunce, užívání si volného času a zajímavé místa, pak spěchejte poznat Floridu. Vydat se tady můžete na mnohé místa. Jakousi klasiku představuje například Miami Beach. Vyrazit můžete klidně třeba na Key West. Najít lze i dům, v němž přebýval i slavný velikán světové literatury Ernest Hemingway. Jaké lokality bychom dále doporučili? Tak třeba Orlando. Kennedy Space Center vám dá vzpomenout na neustálé objevování vesmíru. Hodně poutavá a tradiční je i Little Havana. Nudit se tady nebudete, naopak si můžete dopřát ty nejlepší doutníky světa.

New York nikdy neusíná

Věčně žijící a pulsující město se spoustou lidí. Přesně takto je možné charakterizovat New York. Jeho důkladná prohlídka by zabrala klidně i několik let. Navštívit New York a nepodívat se zblízka na Sochu svobody by určitě nebylo optimální. Jen si lístky nakupte hodně dlouho dopředu. Zajímavé jsou i pohledy na Brooklynský most anebo procházka po Manhattanu. New York má zkrátka co nabídnout, tak proč toho nevyužít.

Socha Svobody

Relax na Hawaii

Rádi byste spíše zrelaxovali své tělo a užili se pohody. Pak se nabízí možnost odpočinout si na Hawaii. Jen pouhé ležení na pláži ale příliš dlouho nezabaví, tak pro vás máme zajímavé tipy na výlet. Oblíbenými lokalitami jsou třeba Waimea Canyon anebo Pali Coast. Výbornou volbou je i Maui. Podívat se můžete třeba do Haleakala National Parku.

Waimea Canyon

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *