Výstaviště bude mít během prázdnin rozhodně co nabídnout – užijte si ho ve správných termínech

Hledáte zajímavé tipy na cestování po Praze? Zkuste tentokrát zavítat na pražské Výstaviště, kde se budete moci těšit na spoustu zajímavých akcí a dalších programů, které vám rozhodně nedovolí se nudit.

Nabitý nadcházející půlrok Na Výstavišti nabídne například unikátní koncert Police Symphony Orchestra, podzimní bojovku pro děti, výstavy, představení hudebních talentů v rámci vlastní koncepce Check it apod.

Police Symphony Orchestra Na Výstavišti

Ojedinělá show symfonického orchestru přinese populární a další známé skladby v jejich vlastním podání. Zkrátka tenhle večer k vám nezasednou symfonici ve fracích!

Foto: Protext

Dorazit můžete 17. 7. od 19.30 hod.

Check it Na Výstavišti:

Další pokračování Check it obstará pražské kvarteto Metastavy. Tato pražská čtveřice vystupuje se směsí hudebních stylů a nebojí se v nich intimity a upřímně se vypisuje ze svých zkušeností a pocitů.

Dorazit můžete 26. 7. od 17.30 hod., vstupné je zdarma.

Podzimní SWAP Na Výstavišti

Tentokrát půjde o swap knih, a to 3. 9. na terase Střídačky ve stejný den jako Burger fest. Akce je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro swapování je doporučený věk od 15 let.

Den hrdinů Na Výstavišti – dvacet let od povodní!

Čekají na vás ukázky těžké techniky, technického vybavení, historických vozidel a dalších zajímavostí. Součástí akce bude i memoriál JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel.

Účast přislíbily složky: Armáda ČR, HZS Praha, Městská policie HMP, Police ČR, ZZS Praha, Správa služeb HMP, Vězeňská služba, Vojenská policie, ZZS Praha.

Dorazit můžete 24. 9. od 11.00 do 18.00 hod., vstupné je zdarma.

Zdroj: Nabitý nadcházející půlrok Na Výstavišti: od letních příměstských táborů po Den hrdinů, Nikolu Teslu či Krampus a Vánoce | Protext – PR služby ČTK

Náhledové foto: Protext

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.