Narozeninová oslava v BRuNO parku

Zábavní park BRuNO: Vaše děti si užijí skvělou oslavu

Vyrazit ven s dětmi je jakousi nepsanou povinnosti všech rodičů. Hlídejte vlastní ratolesti celý den doma… A když přijde čas narozenin či svátku dítěte, pak tato skutečnost platí několikanásobně. Oslava v domácích podmínkách je pro rodiče doslova peklem. Spousty malých kamarádu nejen v dětském pokoji vyprodukuje neskutečné množství odpadků a s nějakou čistotou okolí si také nikdo hlavu neláme. Všechno toto ale absolvovat v žádném případě nemusíte. Stačí navštívit zábavní park BRuNO v Brně.

Bruno family park

Spousta atrakcí

Tento moderní zábavní park nabídne spousty skvělých atrakcí. O nějaké nudě nemůže být ani řeč. Z těch nejznámějších jmenujme například polštář a trampolíny. Výborné jsou i skluzavky v čele s obávaným Svišťákem a Tenkým střevem. Má vaše dítě rádo rozhledy po okolí? Pak si vyleze do Čapího oka a uvidí všechno, co se okolo zábavního parku BRuNO šustne. Velmi oblíbená je i jízda na lodičkách. Z pestrého lanového programu nemůžeme zapomenout na Pavučinu, Ptačí přelet anebo ptačí budky. Život hlodavce si mohou děti vyzkoušet v Křečkovi.

Tenké střevo

Na oslavu narozenin jsou tady připravení

Malí oslavenci budou mít určitě kam jít! Narozeninová oslava může proběhnout třeba v některém z pěti speciálních narozeninových salónků. Chybět určitě nebudou velmi oblíbené dětské motivy, jako jsou princezny, vesmír, les, cirkus anebo formule pro nejmenší závodníky. Rodiče mohou vybírat ze třech připravených narozeninových balíčků, nicméně není problém nechat si vytvořit narozeninovou party přímo na míru.

Čapí oko

Rodiče si užijí potřebného relaxu

Pro maminku a tatínka není lepšího pocitu, než když se jim o dítě dobře stará někdo jiný. Profesionální animátoři to zvládnou, zatímco vy si budete moci pohodlně posedět v restauraci Hnízdo označované také jako Restaurace Brno – Slatina. Ta je mimo jiné přístupná i pro ty, kteří nejsou hosty zmiňovaného zábavního parku. Dát si zde budete moci některé zdejší speciality a odpočinete si ve stylovém prostředí.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *