Pes

Zvířata z kovu vás uchvátí! Vyrazte s dětmi do Kovozoo

Zoologické zahrady jsou tradičním magnetem, který přitahuje kompletně celé rodiny s dětmi. Pokud aktuálně uvažujete o tom, že byste vyrazili také, rozhodně je ideální příležitost. Pokud vás ale už tradiční pohledy na zvířata nebaví, nebo máte strach, že budou aktuálně schovaná, nezoufejte! Vydejte se do Starého Města u Uherského Hradiště. Právě tady najdete v Kovozoo spousty exponátů. Podívat se ovšem budete moci i na další zajímavé atraktivní výstavy. Co vás aktuálně všechno čeká?

Býk

Elegantní a unikátní využití kovového odpadu

Ač se to nezdá, kovový odpad nemusí být roztaven a recyklován. Spoustě umělců posloužil k elegantnímu vyjádření jejich záměru. Vytvořili zvířata z různých sponek, ozubených kol, klíčů, šroubků, matek a jiného spojovacího materiálu, který by jinak přišel vniveč. Podívat se můžete jak třeba na obrovskou žirafu, mrože nebo mamuta, tak i na obyčejná domácí zvířata typu psa či kočky. Všechny vás svým unikátním vzhledem překvapí a potěší. V sekci nazvané Porodnice si můžete nechat sestavit vlastní zvířátko a odnést si ho s sebou.

Spousta ostatních atrakcí

Už při příchodu do areálu Kovozoo vás stoprocentně zaujmou velká pirátská bárka a maják. Na obojí se můžete po zaplacení vstupného vydat. Maják funguje jako skvělá rozhledna. Když vyrazíte až nahoru, budete mít Kovozoo a jiné části Starého Města jako na dlani. Moc hezké podobné pohledy se nabízejí i přímo z vyhlídkové trasy v Kovozoo. Vydat se můžete i do malého koutku s domácími zvířaty anebo na prohlídku letadla. To je samozřejmě pevně přikotveno k zemi. Uvidíte i starou část vlaku, tramvaj a několik starších vozů. Děti i dospělí si užijí také bludiště postavené z pneumatik.

Vyhlídka

Svět kostiček je otevřený až do 20. listopadu!

V Kovozoo probíhají v pravidelných intervalech i různé akce a výstavy. Jednou z nich je i Svět kostiček. Jedná se o výstavu různých stavebnic včetně Lega nebo Sevy. Výstava se nachází v Kongresovém centru Kovozoo a podívat se můžete na spousty krásných výtvorů. Děti si navíc mohou v připraveném koutku cokoli postavit.

Medvídci

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *