Ani koronavirus ho neudolal – oblíbený veletrh cestovního ruchu se po dvou letech opět vrací na scénu

turista

Cestování, poznávání, dovolená, turistika i dobrodružství – už se také nemůžete dočkat, až tohle všechno zažijete? Pak vás určitě potěší, že to vše vám nabídne veletrh Dovolená 2022! Po dvouleté pauze je totiž zpět veletrh cestovního ruchu Dovolená 2022.

A na co se těšit? Představí vám nejrůznější novinky, zajímavosti a tipy nejen z Moravskoslezského kraje. A přibude i úplná novinka – jarní cestovatelský festival Ozvěny. Veletrh tak přináší pestrou škálu odpočinkových, ale i aktivních tipů pro trávení volného času.

Proč navštívit tento festival? Důvodů je více?

Tak především vám tu odborníci představí zajímavé turistické cíle a destinace opravdu z celé České republiky a nejenom to, najdete tu i ty na výlet ze Slovenska a nebudou chybět ani gastronomické speciality ani besedy se zajímavými hosty, zmiňme např. Dakar 2022.

Potřebujete dovolenou s vozíkem nebo třeba dovolenou bez lepku a netušíte, na jakou cestovní kancelář v ČR se obrátit? A co takhle dovolená s elektromobilem, na rybách či třeba na houbách? Přijďte a zjistěte, kteří specialisté podobné benefity nabízí. A chybět nebudou zástupci organizace UNESCO prezentující české, moravské i slezské památky, hmotného i nehmotného kulturního dědictví.

Turist

Foto: Pixabay

Další lákadla veletrhu cestovního ruchu Dovolená 2022

Nebudou chybět také firmy zajišťující komplexní informační přehledy o cestování, dovolené, turistice nejen v ČR. Představí se jihomoravská vinařství a nouze nebude ani o skvělou kávu. A kdy se na akci vydat?

Tohle všechno zažijete v na Černé louce v Ostravě už pátek 11. a v sobotu 12. března 2022. A současně tu navíc probíhá také oblíbený Knižní festival Ostrava přinášející zajímavosti, novinky a tipy z knižního světa. A platí na něj stejná vstupenka, tak si ho nenechte ujít.

Náhledové foto: Pixabay

Zdroj: Cestování, poznávání, dovolená, turistika i dobrodružství, to vše nabídne veletrh Dovolená 2022! | Protext – PR služby ČTK

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.