Pojištění

Celoroční cestovní pojištění: Výhody značně převažují nad nevýhodami

Cestovní pojištění je dnes nejen nezbytností, ale i poměrně solidním byznysem poskytovatelů. Ti nabízejí nepřebernou řadu produktů, které se vyznačují více či méně výhodnými charakteristikami. My se pokusíme soustředit na celoroční cestovní pojištění. Jestliže cestujete častěji v průběhu roku, rozhodně se vyplatí tento finanční produkt zvolit. Ušetříte jak peníze, tak i čas s vyřizováním nejrůznějších administrativních úkonů. My se zaměříme na výhody i nevýhody této pojistky, dále na podmínky poskytnutí a v neposlední řadě poukážeme i na konkrétní celoroční cestovní pojistku.

Celoroční pojistka z pohledu výhod a nevýhod

Jednou z hlavních předností, kterou se vyznačuje moderní celoroční cestovní pojištění, je bezesporu absence jakéhokoli vyřizování před odjezdem či odletem. Dále je třeba upozornit na levnější připojištění v rámci uzavření konkrétní pojistné smlouvy. Jednat se může například o úrazovou pojistku nebo pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vlastní vinou. Drtivá většina produktů obsahuje také pojištění pro případ úrazů u některých extrémnějších sportů typu snowboardingu, surfingu nebo lyžování. V neposlední řadě mají pojistky dostatečný limit pro krytí případné újmy. Nevýhodná je celoroční pojistka jen pro ty, kdo cestují jednou za rok.

Prozkoumejte podmínky cestovního pojištění

U podmínek pro jakékoli nabízené celoroční pojištění sledujte zejména maximální délku doby, kterou můžete strávit v zahraničí. Může se jednat o 45 dní, ale klidně i o mnohem delší čas. Důležitý je také limit léčebných výloh, který by měl být co nejvyšší, optimální okolo 5 milionů korun. Podívejte se i na výluky z pojistného plnění a na rekreační sporty, jež mohou být z pojistky kryty.

Celoroční pojistka u Union pojišťovny

Naším tipem je komplexní celoroční cestovní pojištění u Union pojišťovny. Ta nabízí hned tři verze pojistky, a to Medical, Premium a Extra. Výhodou všech typů je vysoký limit 6 000 000 korun. Asistenční služby nejsou limitovány nijak a operátorky jsou k dispozici nonstop.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *