Cestování nahrazuje sex: Prodej kondomů a pomůcek rapidně roste

Kondom

Milujete cestování a nedokážete si bez něj svůj život ani představit? Bohužel, nyní na něj můžete s bolavým srdcem zapomenout. Hranice jsou uzavřené a stav nouze ještě nějaký ten pátek potrvá. Co tedy dělat? Ano, mohlo by se zdát, že naším hnacím motorem bude práce, respektive home office, případně pozice, které je nezbytné vykonávat i osobně. Lidé se ale chtějí především bavit. Doma si spousty zábavy najít nejde, a tak na to jdou nejpřirozenější formou, přes intimnosti a sex. Důkaz je jednoznačný, prodej kondomů a sexuálních pomůceksexuálních pomůcek roste. Jak? To vám prozradíme v tomto článku.

Dvojnásobné tržby u výrobce kondomů

Hodně zajímavou zprávou je fakt, že třeba německý výrobce kondomů a lubrikačních gelů Ritex měl v březnu dvojnásobné tržby! Jen pro zajímavost, prodej kondomů se u této společnosti zdvojnásobil na sumu 12,7 milionu. Ostatně společenský život v zemi je na bodu mrazu. Na nakupování, fotbal i návštěvy barů mohou lidé zapomenout. Zajímavá jsou také slova německého specialisty na sexuální zdraví Axela-Jürga Potempy. Ten hovoří o baby boomu, jenž má přijít někdy kolem Vánoc.

Šeptající králíček z Británie

Podobná situace je pochopitelně také třeba ve Velké Británii. Třeba taková síť spodního prádla Ann Summers uvádí, že prodej erotických hraček u ní vzrostl o 27 % během týdne. A jaký produkt je top? Takzvaný šeptající králíček. Jedná se o velmi tichý vibrátor, který je na domácí využití ideální. Zákazníci si cení především onen tichý chod, hlavně v rodinách je zapotřebí být maximálně tichý.

Výrobcům se prostě se daří a lidé si chtějí užívat

Hodně zajímavé zprávy jdou také z berlínské firmy Dildo King. Ta od samotného počátku karantény dokázala zaznamenat nárůst týkající se prodeje sexuálních hraček ve výši 87 %. V takovém Bavorsku stoupla poptávka ve zmiňovaném sortimentu o celých 300 %. Jinak jsou hitem také nemravné kostýmy. Jednou především oblečky zdravotních sester.

Náhledové foto: Unsplash

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.