Chcete své děti naučit lyžovat, ale nemáte pro ně vybavení? Půjčte si ho!

Lyžování

Období oblíbených zimních radovánek je v plném proudu. Společně s ním vyráží rodiče do hor, kde seznamují své ratolesti s lyžováním, běžkováním i dalšími formami aktivit. Přišel právě čas na to, abyste své děti naučili lyžovat/běžkovat? Pak neutrácejte za vlastní vybavení a raději si jej výhodně půjčte. Kde?

Mnohem levnější varianta

Nebudeme si nic nalhávat – zimní sporty nejsou zrovna levná záležitost. I ty nejlevnější dětské sety vyjdou klidně na vyšší tisíce korun, což si ne každý může dovolit. Přesně proto se spousta rodičů spoléhá spíše na ověřené půjčovny, kde utratí pouze několik stovek korun.

Kde si půjčíte běžky, lyže i celé komplety? Nejlevnější ceny paradoxně najdete v Praze, odkud také pochází nejvíce milovníků hor. Pojďme se společně podívat, kolik peněz utratíte.

Budete příjemně překvapeni

Oblíbenou volbou je především půjčovna LyžeGoHome, která sídlí na Praze 5 (Smíchov). Ta vám zapůjčí veškeré potřeby buď na jeden den, víkend, týden, nebo klidně i na celou zimní sezónu. Kolik stojí jednotlivé možnosti?

Dětský lyžařský set pro nejmenší o délce lyží 70–80 cm (lyže, boty a hole) vychází na 200 Kč na jeden den / 300 Kč na víkend / 1 000 Kč na celou sezónu.

Lyžařský set pro trochu větší ratolesti o délce lyží 90–129 cm stojí 270 Kč na jeden den / 400 Kč na víkend / 2 200 Kč na celou sezónu.

Co se týče vás, vy zaplatíte pouze 460 Kč za den / 680 Kč za celý víkend / 4 000 Kč za celou sezónu.

Samozřejmě nebudeme vypisovat kompletní ceník se všemi jeho možnostmi. Nejlepší bude, když se podíváte na webové stránky pod odkazem v první půlce článku a přesvědčíte se sami.

Klidně si můžete pronajmout i brýle, páteřáky, lyžařské oblečení, snowboardy, sněžnice, vysoušeče obuvi a další pomůcky pro bezpečnou jízdu.

Náhledové foto: Pexels

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.