Masáž hady

Dáte si hadí masáž? V Indonésii můžete

Milujete masáže a rádi necháte svému tělu ulevit po náročném dni? Pak rozhodně zbystřete. Můžete si totiž dopřát masáž vskutku exotickou. Ne, na vaše tělo nebudou tlačit prsty různých cizích krásek. Postarají se o vás hadi, a to ne ledajací. Speciálně vybraní hadí po vás polezou v momentu, kdy si ulehnete na bambusovou postel. Stát se tak může prakticky jen v jedné z mála destinací. Je jí Cebu City na Filipínách. Údajně je to podobné, jako by po vás šlapalo dítě. Tedy podle správce města Cebu, právníka Joseho Marie Pobleteho.

Čtyři velcí hadí se jmény

Rádi byste zmiňovanou masáž? Dopřejí vám ji ti správní hadi, ne nějaké užovky. Mají dokonce i svá jména. Konkrétně se jedná o hady:

  • Michelle (87 kilogramů),
  • Waltera (76 kilogramů),
  • EJe (39 kilogramů),
  • a Daniela (24 kilogramů).

Had

Had: Zdroj obrázku Pixabay.com

Jak probíhá masáž?

Masáž funguje tak, že se hadi vytahují ze svých klecí a následně umisťují na návštěvníky, již si lehnou na bambusovou postel, která se nachází poblíž vchodu do zoologické zahrady. Hadi se pomalu pohybují a objímají celé lidské tělo. Děje se tak zhruba od 10 do 15 minut. Na vše samozřejmě dohlíží samotní chovatelé.Manažer zoo Giovanni Romarate hovoří o tom, že časový limit musí být nastaven, aby se vyhovělo všem návštěvníkům.

Hadí nejsou jedovatí

Pokud nejsou zranění, tak neublíží. Tradičně se používají krajty, které nejsou jedovaté, a nehrozí tak žádné případné těžké problémy. Toto místo je jedno z mála, kde takovéto služby nabízejí. Jinak v Indonésii nabízí Bali Heritage Reflexology and Spa hadí masáž. 90minutové ošetření stojí 43 dolarů. Pokud byste chtěli masáž menšími hady, stačí vyrazit do Egypta. tady stojí masáže 100 egyptských liber.  Zmiňovaná zoo v Cebu je krásná a nabízí spousty dalších zajímavých atraktivních zvířat. Hadí masáže ale vcelku táhnou.

Jinak se na masáž můžete podívat na následujícím videu:

Masáž hady: Zdroj videa YouTube kanál globalvideopro1

Masáž hady: Zdroj náhledového obrázku YouTube kanál globalvideopro1

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *