Fotbal

Ideální výlet pro muže: Zájezd na špičkový fotbal

Krásné výlety mohou být i poněkud méně tradiční. Zejména pánové si pravděpodobně nepředstavují ideální dovolenou v podobě prohlídky muzeí a návštěvy baletu! Není se čemu divit. Každý máme jiné záliby a podle toho si pochopitelně také koncipujeme vlastí dovolenou. Nejoblíbenější mužskou kratochvílí je s největší pravděpodobností fotbal. Pokud je navíc ve špičkové podobě, není co řešit. V současnosti již naštěstí není až tak velký problém navštívit i ta nejlepší utkání. Kam vyrazit? To vám poradíme v následujících řádcích.

Premier League táhne nejvíce

Kolébkou fotbalu je bezesporu Anglie. Právě tady se hraje slavná Premier League, v níž můžete na trávnících vidět běhat ty největší hvězdy světového fotbalu. Jestliže tíhnete po českých stopách v této soutěži, vydejte se na Emirates Stadium do Londýna. Právě tady hraje své domácí zápasy Arsenal. I přes pokles formy můžete vidět svěřence francouzského lodivoda Arsena Wengera v akci. Vyrazit ale můžete i na Chelsea anebo Do Manchesteru na United. Vidět umění Zlatana Ibrahimoviče na vlastní oči také jistě stojí zato.

Je libo Sérii A?

Hodně oblíbená je i italská nejvyšší fotbalová soutěž. Lákají samozřejmě hlavně velkokluby. Z nich se asi nejvíce prosazuje Juventus Turín, který je letos ve finále Champions League. Rozhodně se ale vyplatí i s vstupenky na AC Milan. Být osobně na slavném San Siru bude již samo o sobě nepřekonatelným zážitkem.

A co ostatní země?

Vynikající fotbal se hraje i ve Francii, což nedávno dokázalo i AS Monaco, jež se dostalo až do semifinále Ligy mistrů. Jinak je hodně populární zájezd na Ajax Amsterdam. Nemusíte jet příliš daleko a špičkový fotbal se vám stoprocentně naskytne. Zápasy Ajaxu patří i v letošní sezoně k ozdobám holandské nejvyšší soutěže. Vodět v akci můžete i český talent Václava Černého.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *