Zábavní park Fábula

Krásy jižních Čech – Tipy na výlet s dětmi

Chystáte se do Jižních Čech? Máme pro vás pár tipů na výlety s dětmi. Nezáleží na počasí, něco si jistě vyberete. Pojďte se podívat, kam s dětmi vyrazit.

Funspotlipno Adventure golf – Lipno nad Vltavou

Adventure golfové hřiště v Lipně nad Vltavou je v nádherné botanické zahradě, která prochází kolem vodopádu a dvou krásných jezírek s bohatou faunou a flórou. Má 18 jamek. Hru si zahraje malé dítě i jejich babičky a dědečkové. Hřiště je v noci osvětlené, s příjemnou hudbou a holografickou projekcí.

Projížďky na vodě

Chcete se projet na raftu či kánoi? Na projížďku vás zve řeka Otava, Lužnice nebo Vltava. A pokud zvolíte k projížďce právě Vltavu, zastavte se v nádherném Českém Krumlově, který stojí za to.

Wellnesscentrum Aqua viva – Lázně Aurora Třeboň

Wellnesscentrum Aqua viva je součástí Lázní Aurora Třeboň. Bazénový komplex, solárium, sauny, masážní lůžko Dry Jet, Floating, Fitness centrum, kurty na squash a jóga nabízí spoustu možností. Vodní svět zahrnuje divokou řeku, tobogán, vířivky i perličkové masáže. Voda je teplá a mírně slaná.

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Najdete zde dětský dřevěný hrad, obří vzduchovou trampolínu, prolézačky, skluzavky, lezecké stěny i restauraci s terasou a ohniště. Kromě místa pro rybaření je tu dřevěný vstup do řeky, půjčovna sportovního vybavení, baseballová hřiště, místa na plážový volejbal, stolní tenis, pétangue i badminton, minigolf a Adrenalin park s lanovým centrem. Jde o další typ, kam s dětmi.Zábavní park Fábula

Výlet do zábavního parku Fábula

Opuštěná budova kamenického Okresního soudu nabízí spoustu zábavy za každého počasí. Místo je jako stvořené na rodinné výlety. Najdete zde kouzelnou pohádkovou stezku tajemným sklepením s pohádkovými bytostmi a skříňový labyrint. Je zde malá ZOO, strašidelné bludiště s otázkami, obří společenské hry i hlavolamy. Můžete tvořit v dílnách, najíst se v Hostinci u loupežníka Bambitky nebo si něco koupit v cukrárně. Starší děti zaujme úniková hra Útěk ze žaláře nebo dobrodružná hra Tajemné šifrování. Zábavní park pro děti nabízí spoustu zážitků.

Zábavní park Fábula

 

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *