Zadar Chorvatsko4

Letní dovolená (nejen) v Chorvatsku

Máme za sebou několik velmi krušných covidových měsíců. Nesměli jsme nejenom za svými blízkými, ale dokonce ani za hranici okresu. Natož do restaurace a kadeřnictví. V létě to snad bude jiné a měsíce strávené v izolaci si náležitě vynahradíme. Třeba na dovolené. Kam vyrazit? Slibně vypadá například Chorvatsko.

V Chorvatsku najdete klid na opuštěných ostrovech i čilý život rušných měst. Pitoreskní krajinu s piniovými lesy, vinicemi a olivovníky, malé ostrůvky a zálivy, skryté jeskyně, vápencové skalní stěny a útesy bizarních tvarů. Ale také kouzelná rybářská městečka, která si po staletí udržela své kouzlo. To všechno je Chorvatsko, země, do které loni v červenci přijelo více než sto tisíc Čechů. A to samozřejmě má své důvody.

Kde se v Chorvatku ubytovat?

Zadáte-li do vyhledávače pojem ubytování Chorvatsko, zobrazí se vám přes tři miliony odkazů. V nabídce jsou hotely, penziony, apartmány, kempy i chatky. Spoustu z nich sdružuje i server hotely.cz. Na hlavní straně jednoduše zadáte své požadavky, tedy oblast (například chorvatské pobřeží), datum příjezdu, odjezdu a počet ubytovaných a spustíte vyhledávání.

Chorvatsko

Foto: Pixabay

Apartmány, hotely i samostatné domy

Velké oblibě ze strany zákazníků se těší především apartmány Chorvatsko, které snesou srovnání s apartmány v luxusních středomořských letoviscích. Svůj výběr však můžete také náležitě zúžit. Server vám dokáže nabídnout samostatné domy, komplexy s vlastní pláží či nejlépe hodnocená ubytovací zařízení. Ta obzvláště doporučujeme. Pokud v daném ubytovacím zařízení byli spokojení hosté před vámi, je pravděpodobné, že spokojení budete i vy.

Vybírejte na serveru Hotely.cz

Server vám však pomůže i s výběrem tuzemské dovolené. Opět specifikujete své požadavky (např. ubytování Třeboň) a vybírejte. Třeboň je proslavená nejenom věhlasnými rybníky, ale i lázněmi. Navíc se odtud můžete vydat na spoustu výletů po okolí (CHKO Třeboňsko, turistická destinace Česká Kanada, přírodní rezervace Červené Blato atd.)

Pokud zkrátka začínáte plánovat letní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz.

Náhledové foto: Pixabay

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *