Praha

Levné ubytování v Praze: Žádný problém, když víte kde

Zima už je tady a na horách začíná zimní sezona. Pokud se ale ještě na zimní sporty necítíte, určitě stojí za to popřemýšlet o zajímavých poznávacích výletech. Ne, nemusíte nutně vyrážet do zahraničí, vždyť vydat se můžete klidně do Prahy. Takové adventní trhy v hlavním městě se vám jistě vryjí do paměti a dlouho tam zůstanou. Stejně tak se nejspíše i u nejrůznějších pamětihodností nebudete v chladném počasí potkávat s davy turistů. Jestliže se do Prahy aktuálně chystáte, doporučíme vám levné ubytování, které jistě stojí za to. Nezapomeneme doporučit i aktivity, jež lze realizovat v jeho blízkosti. V neposlední řadě dáme i tipy, kam ještě vyrazit.

Využijte ubytovny Praha

Ubytovat se v Praze na krátký čas nemusíte nezbytně za velké peníze. Naším tipem je Ubytovna Praha. Vybrat si lze pokoje různých kategorií a pobyt vás může vyjít na pouhých 180 korun za noc. Společnost BHL Consorting s.r.o. provozující tyto služby nabízí bydlení v celkem 4 kategoriích včetně apartmánů. Záleží na každém člověku, co mu bude vyhovovat. Ubytovat se lze klidně i dlouhodobě.

Ubytování Praha

Vydejte se prozkoumat okolí

Levné ubytování v Praze ve zmiňované ubytovně je výhodné i proto, že se v okolí nachází spousty příležitostí k trávení volného času. Pouhých 200 metrů jsou vzdálené tenisové kurty, posilovna či fitcentrum. Jinak se vydejte i do komplexu Cinestar strávit příjemný večer v kině. Výbornou volbou je i divadlo v Horních Počernicích. O2 arena je vzdálená pouhých 10 minut.

Karlův most

Pražský hrad, Karlův most a další památky

Zimní čas určitě není špatný ani pro procházky po známých pražských pamětihodnostech. Vydat se můžete třeba po Karlově mostě směrem k Pražskému hradu. Navštívíte Staroměstské a Václavské náměstí. V neposlední řadě nezapomeňte ani na Petřín a jiná místa, která hlavní město nabízí.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *