Luxusní pobyt a skvělý odpočinek s bazénem v horách v srdci Krkonoš se jmenuje LAKE HILL. Vítejte v Polsku!

lake-hill-spa-resort

Jen dvě hodiny z Prahy vám bude trvat cesta do báječného střediska plného luxusu, a přitom za příjemné ceny! Ochotný personál se vám bude věnovat již od vašeho příjezdu až po doporučení poznávání krás, které LAKE HILL  Resort & Spa u jezera Sosnówka poskytuje. Přijedete s dětmi? Čeká na ně dětský klub vybavený stolními hrami a venkovní dětské hřiště. Nechybí ani dětský bazén. Čeká na vás Sluneční terasa, krytý bazén po celý rok, vířivky jacuzzi s hydromasážním systémem a neomezeným wellness, klimatizované pokoje s výhledy na jezero, a to stále ještě není vše!

Lake Hill nabízí i další vychytávky:

  • Dobíjecí stanici pro elektromobily
  • Parkování zdarma
  • Bezbariérové pokoje
  • Navigační tabule pro nevidomé
  • Pokoje s péčí pro handicapované
  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Transfer z letiště a na letiště

Můžete relaxovat ve vířivce, ale i podnikat skvělé výlety

Jste připraveni si vyšlápnout do úžasné přírody? Přepážka s turistickými informacemi vám poskytne spoustu doporučení a rad, která místa můžete navštívit. Okolí resortu je vhodné i pro cykloturistiku. Takže si zde vybere skutečně každý, a navíc budete obklopeni náramným luxusem spolu s výtečným jídlem.

Milujete relax? Poslouží vám vnitřní i venkovní bazény včetně vířivek

welness-lake-hill-resort-spa-polsko

Foto: Jiří Chaloupek, LAKE HILL Resort & Spa

Mimochodem před hotelem je dokonce i prosklená sauna s výhledem na jezero. Kromě toho i na pokojích na vás dýchne příroda, neboť hotel si zakládá na vybavení vyrobeném z přírodního materiálu. Jste prostě propojeni s horskou přírodou na každém kroku. Luxusně vybavené pokoje s designovými detaily nabízejí naprostou pohodu a pohodlí.

Poznávejte krásy polské krajiny

V okolí se v podstatě nachází spousta míst, která rozhodně stojí za to navštívit. Bobové dráhy, různé zříceniny, vodopády anebo z resortu příjemnou procházkou trvající zhruba třicet minut dojdete k malebnému Hradu knížete Jindřicha. Rázem se vám nabídne kouzelný panoramatický výhled na Krkonoše.

hrad-polsko
Foto: Jiří Chaloupek, Hrad knížete Jindřicha

Za zhlédnutí stojí i Park miniatur

Nepochybně Park Miniatur Kowary potěší i vaše děti, protože se budou procházet mezi hrady a zámky, které jim možná budou sahat tak do pasu a jiné se budou tvářit jako domečky pro princezny… Jsou jedním slovem rozkošné. Navíc například z modelu baziliky v Křešově zní hudba Johana Sebastiana Bacha, na druhou stranu si užijete i zmenšeninu Sněžky, která je zde 50x menší než ve skutečnosti.

Zdroj: https://www.lakehill.pl/cz/atrakce-regionu/podrobnosti-atrakci?RecordID=91777, https://www.lakehill.pl/cz/

Náhledové foto: Jiří Chaloupek

favicon

V Čechách je krásně, tak proč někdy nevyrazit za hranice všedních dnů...?