fantasy-2847724_640

Milovníci strachu si v Praze přijdou na své

Léto se kvapem blíží a většina odborníků se bohužel shoduje, že cestování do zahraničí bude muset být zásadním způsobem omezeno. Důvodem je strach z dalšího šíření nového typu koronaviru způsobujícího nemoc zvanou COVID-19. I proto dnes občané České republiky plánují spíše toulky po tuzemských krásných místech, protože z hlediska hradů a zámků máme ve světě jen pramalou konkurenci. Kromě kulturních památek však stojí za pozornost také atrakce nové a moderní jako například Prague Fear House, který rozhodně není pro slabé povahy.

Nezapomenutelný a jedinečný zážitek

Pražský dům hrůzy nemá v evropském měřítku žádnou konkurenci. Jedná se o naprosto unikátní projekt, který se nachází v suterénních prostorách ve Vodičkově ulici a nabízí návštěvníkům 800 metrů čtverečních opředených strachem a bázní. Příběh celého domu se odehrává kolem osoby Karla Hermana, sadistického přisluhovače samotného Hitlera, který v časech druhé světové války mučil malé děti a schovával před režimem židovskou manželku.

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Atmosféra uvnitř Prague Fear House má být natolik děsivá a autentická, že lidé na počátku výpravy dostávají speciální heslo, při jehož vyslovení vás organizátoři z této noční můry okamžitě vytrhnou. Ačkoli můžete na první pohled působit jako nebojácní hrdinové, faktem zůstává, že mnoho lidí zážitek nezvládne a skončí předčasně.

Návštěva se dělí do dvou okruhů

Příběh o zmíněném nacistické zrůdě je rozdělen do dvou okruhů podle úrovně strachu, které jste vystaveni. Verze „hard“ je zpřístupněna pouze osobám starším osmnácti let a reálně při ní hrozí, že herci kromě strašení jako takového přejdou i k fyzickému kontaktu. Strašlivá prohlídka zpravidla trvá půl hodiny a smí se jí zúčastnit pouze jedna osoba.

Pokud nemáte žaludek na absolvování této strašidelné cesty, můžete na své přátele počkat v přilehlém hororovém baru, který nabízí i speciálně upravené menu.

Zdroj úvodní fotografie: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *