Možnosti dobíjení elektroaut se rozrůstají. Víme, kde si můžete výhodně dobít svůj vůz

I když si odborníci nejsou výhodami elektroaut již tak úplně jistí, faktem zůstává, že mezi lidmi jejich oblíbenost stále narůstá. A na to samozřejmě musí adekvátním způsobem reagovat i firmy.

Také vám dělalo problém najít na svých cestách volné místo pro dobíjení? Pak máme pro vás dobrou zprávu – minimálně v Třebíči a Příbrami by se vaše problémy měly stát minulostí.

V Třebíči čeká na rodiče zbrusu nové dobíjecí místo

Oblíbený nákupní park na jižním okraji Třebíče v létě rozšířil svou nabídku služeb o dobíjení aut na elektrický pohon. Nová e-station o výkonu 50 kW vznikla v rámci projektu Nabij a jeď, jehož cílem je rozvíjet elektromobilitu v regionech prostřednictvím snadno dostupných stanic.

Takže pokud si chcete nakoupit a přitom jedním dechem dobít svého motorového miláčka, máte k tomu jedinečnou příležitost. Vše je opravdu jednoduché. Elektromobilisté mohou využít jednoduchou platbu přes mobilní aplikaci ChargeUp, případně mohou naskenovat QR kód, jež je přesměruje buď rovnou do aplikace, nebo na webové rozhraní. Aby byly informace kompletní – žádná registrace není třeba. Ale pokud se přeje jen rozhodnete nabíjecí stanici svěřit pár svých osobních údajů, získáte výhodnější sazbu. A to se vyplatí.

Foto: Protext

Za kolik nabijete? Cena je skvělá

Registrovaní zákazníci mohou svá vozidla nabíjet už nyní za cenu od 5 Kč za KWh energie a vhodně využít dobu po kterou tráví čas nakupováním pro dobití svého vozidla.

„V rámci rozšiřování a zlepšování služeb pro naše zákazníky nákupních parků STOP SHOP nabízíme v rámci areálu infrastrukturu potřebnou pro pohodlný provoz elektromobilů. Právě v okresních městech totiž, na rozdíl od Prahy či Brna, nabídka dobíjecích stanic často nedokáže v současnosti pokrýt poptávku zákazníků, „  říká Jan Jungwirth, Country Manager společnosti IMMOFINANZ, provozovatele nákupních parků STOP SHOP. Další dobíjecí místo pak v minulých dnech vzniklo také v Příbrami.

Náhledové foto: Protext

Zdroj: https://www.protext.cz/zprava.php?id=36969, https://www.garaz.cz/clanek/zaciname-s-elektromobilitou-iii-verejne-nabijecky-a-ceny-21005199

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.