Na cestu do vesmíru se Justin Sun vydá s pěti společníky: Budou to výjimeční lidé

Vesmír

Cestování do vesmíru začíná být stále více normální. Mezi další lidi, kteří míří až nad nebeské výšiny se hodlá zařadit také Justin Sun, který je velvyslancem, zakladatelem platformy TRON či vítězem aukce Blue Origin. Do vesmíru si s sebou navíc může vzít rovnou pět dalších lidí.

První křeslo v raketě New Shepard je obsazeno

Hlavním sdělením oznámí od velvyslance Justina Sun byl fakt, že první křeslo ve vesmírné raketě New Shepard je již obsazeno a získal ho právě on v rámci kampaně Blue Origin. Částka 28 miliónů korun, jakou bylo potřeba vynaložit na rezervování takto prestižního místa pro cestu do vesmíru, putovala do několika různých charitativních projektů, jejichž hlavním zaměřením je především vesmír a související zkoumání.

První občan z Grenady se podívá do vesmíru

Justin Sun se zároveň stane prvním občanem Grenady, který se podívá do vesmíru. K této příležitosti si tak s sebou nesmí zapomenout také vlajku. Tento mezinárodní diplomat si však cestování do vesmíru nechce nechat jenom pro sebe, ale připravit projekt, ve kterém hodlá nominovat dalších 5 výjimečných mužů nebo žen.

Nominace pro cestu do vesmíru

Vše je dílem společnosti Blue Origin, který vidí budoucnost v běžném cestování do vesmíru. Na další plánovanou cestu tak může Justin Sun nominovat hned pět dalších lidí. Mělo by se jednat o významné osobnosti. Do nominace se mohou dostat členové komunity TRON DAO, ale třeba i známí lidé ze světa módy, technologií, ale i podnikání. Na svou pozvánku na opravdu nevšední dobrodružství tak čeká jistě velká spousta lidí. Sám Justin Sun je přitom velmi spokojený, že se jeho nabídka podařila a mohl tak přispět k rozvoji budoucího cestování, které bude překračovat hranice planety Země a mířit až do vesmírných výšin.

Zdroj info: businesswire.com

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.