Nejlepší výhled na Beskydy se paradoxně nenachází u nás, musíte za ním do Polska

Ten nejhezčí výhled na Beskydy bychom patrně hledali na nějaké větší rozhledně – a že jich v tomto koutu naší republiky není málo. Ovšem pokud si je chcete prohlédnout opravdu z výšky, budete muset vyrazit za naše hranice.

A to do největšího zábavního parku ve střední Evropě. Tady si můžete na ploše 70 hektarů vybrat z opravdu velkého množství atrakcí. A proč v této souvislosti mluvíme pravě o Beskydech?

Atrakce s výhledem na Beskydy

Mezi množstvím zajímavých prvků, které Energylandia nabízí, je i úžasné, velké kolo Wonder Wheel. Bez potíží trumfne podobné kolegy v Evropě. A právě z něj se vám naskytne v Evropě jedinečný výhled na celý zábavní park a nádherné pohoří Beskyd. To vše uvidíte z výšky až 53 metrů! A zapomeňte na protivný vítr nebo nepříznivé počasí. Tuto atrakci tvoří až 30 klimatizovaných gondol, které se pohybují průměrnou rychlostí 1,5 m/s. Výlet ve skleněných gondolách Wonder Wheel je tak po všech stránkách úžasnou kombinací romantických chvil, krásných výhledů a špetky adrenalinu.

Foto: Pixabay

Společně s touto atrakcí byla však otevřena i další novinka – Bambusová zátoka, která tvoří nádhernou část aquaparku! Najdete na ní 16 nových vzrušujících toboganových drah, na kterých můžete zažít něco nového a získat úžasné, jedinečné vzpomínky!

Největší aquapark v Polsku

A když už mluvíme o aquaparku – právě zde se nachází ten největší v Polsku. Na milovníky zážitků čekají tobogány, oddychová zóna se 7000 lehátek nebo nabídka různých vodních hřišť! Největší polský aquapark pod širým nebem vám celkem nabídne 36 tobogánů, pět bazénů, tuny písku a další věci. Právě díky nim je toto místo tak výjimečné a musíte ho rozhodně navštívit!

Zdroj: Největší zábavní park ve střední Evropě s největším otevřeným aquaparkem? | Protext – PR služby ČTK, https://www.ceskenoviny.cz/tiskove/zpravy/nejvetsi-zabavni-park-ve-stredni-evrope-s-nejvetsim-otevrenym-aquaparkem/2238723

Náhledové foto: Protext

Opravdu ráda cestuji - většinou s kompasem v ruce, ale občas i prstem po mapě. A o všechny zajímavosti, které na cestách potkám, se s vámi ráda podělím.