Objevte destinace, kam jezdí na dovolenou slavné osobnosti

I celebrity rády vyrazí na dovolenou a hledají pro sebe takové destinace, které opravdu stojí za to. Výběr následujících míst ale může být skvělou inspirací i pro obyčejné smrtelníky. Kam pojedete na další dovolenou?

Mallorca

Mezi nejoblíbenější evropskou destinaci pro dovolenou rozhodně patří Mallorca. Jde o španělský ostrov, který má rozhodně co nabídnout. Najdete zde krásná městečka, nádherné přírodní pláže nebo parky s typickou vegetací. Samozřejmostí je krásné podnebí po většinu roku. Místní krásy tak přilákaly celebrity, jako jsou Michael Douglas a Catherine Zeta Jones, kteří zde přímo mají vlastní dům. Dále jde o oblíbenou destinaci Gwenyth Paltrow.

Saint Tropez

Další krásnou destinací, která stojí za návštěvu i bez ohledu na to, jestli jde nebo nejde o oblíbené místo celebrit, patří Saint Tropez ve Francii. Místní pobřeží se chlubí překrásnými plážemi, krásnou architekturou a vyhlášenými podniky. Není se tak čemu divit, že si zde dovolenou užívali například Beyonce a Jay Z, nebo Beckhamovi. Největším lákadlem je místní přístav Cote d’Azur, kde si kromě odpočinku můžete užít i pořádné párty ve známých klubech.

Lake Como

Jezero Como se nachází v Itálii a nabízí krásnou přírodu a útulné prostředí. Možná i z toho důvodu zde má vilu George Clooney. Na dovolené tak zde byli například Arnold Schwarzenegger nebo Sylvester Stallone. V Itálii najdete kromě krásné přírody i výborné restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat vyhlášené místní speciality. To je o důvod víc, proč vyrazit právě do této destinace.

Foto: Pixabay

Sydney

Mezi další oblíbenou destinaci celebrit patří Sydney v Austrálii. Nachází se zde krásné pláže, které s oblibou navštěvují například Leonardo DiCaprio nebo Hugh Jackman. V Austrálii je toho celkově hodně k vidění, takže jde o zemi, kde si můžete užít úplně jakoukoliv dovolenou si vymyslíte. Od klidného lenošení až po pořádnou dávku sportování s nádechem adrenalinu.

Zdroj: https://www.tripstodiscover.com/most-popular-celebrity-vacation-hot-spots/

Náhledové foto: Pixabay