Podívejte se na vymazlené bazény, kde by chtěl být každý

luxusní hotel

Privátní bazény vás ohromí svým luxusním prostředím, a i mezi nimi se najdou takové, které daleko předčí svou konkurenci. Některé jsou tak nádherné, že vypadají jako ráj na zemi. Většinou si pod přepychovém bazénu představíte vilu s bazénem, což doteď bylo zcela běžné. Nicméně dnes už jsme s „luxusem“ úplně jinde.

Určitého luxusu lze dosáhnout díky zajímavě vytvořenému prostředí. Stylizací bazénu se dá hodně dosáhnout. A ti, co si z ní dokáží vyhrát, mají vyhráno. Tyto bazény se vyznačují úchvatným provedením, a dokonce i jejich lokalita je ojedinělá a něčím zajímavá!

Hotel Vilta Honegg ve Švýcarsku

Hotel Villa Honegg je 5hvezdičkový hotel s 23 pokoji zařízenými na vynikající úrovni. Je postaven vysoko nad Lucernským jezerem, kde najdete tolik potřebné soukromí k relaxaci. Stojí zde od roku 1905 a z vody ohřáté na 34 stupňů si z vířivky budete vychutnávat pohledy na údolí a horské štíty.

Hotel Alila na Indonéském ostrově Bali

Hotel Alila
Foto: Wikimedia commons, Sean McGrath, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Infinity_Pool_(1471310973).jpg#/media/File:Infinity_Pool_(1471310973).jpg

Hotel se nachází 15 minut jízdy od zálivu Jimbran. V komplexu najedete 50metrový venkovní bazén, ze kterého je vidět na Indický oceán. Kromě bazénu zde máte k dispozici posilovnu a lázně. Hotel stojí na útesu podél jižního pobřeží Bali.

Plavání v bazénu s výhledem na Bangkok

Ty, které spíše lákají velkoměsta a velký ruch, by měli zajet do Bangkoku. Nejlepší výhled na spěchající a neutichající život velkoměsta je z bazénu. Tento nádherný pohled vám nabídne prestižní hotel The Okura Prestiga Bangkok.

Netradiční hotel v USA

Pokud hledáte spíše něco mystičtějšího a netradičního, podívejte se do pouště Utah v USA. Zde si vychutnáte opravdu neskutečný výhled, má to jen jednu malou chybičku. Ještě nedávno byla cena z jednu noc 7000 dolarů. Takže nekupte to, když je to tak levné!

Hotel Oberoi v Udaipuru

hotel Oberoi Udaivilas
Foto: Wikimedia commons, Amann 18 singh, https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Oberoi_udaivilas.jpg#/media/File:Oberoi_udaivilas.jpg

Ocitnete se v proslulém městě, kde se nacházejí paláce. Ovšem hotel Oberoi Udaivilas poznáte na první pohled – hrdě stojí na svém místě a ukazuje se světu. Uvidíte zde upravené zahrady, nádvoří, fontány, bazény a mramor. Čekají na vás obrovské ložnice s velkými terasami. Ale ze všeho nejvíce vás jistě uchvátí bazén jako z pohádky!

Zdroje info: kudyznudy.cz, novinky.cz

Náhledové foto: Pixabay