Hotel Kolštějn

Představujeme moderní wellness Kolštejn

Hledáte-li klidný tříhvězdičkový hotel, pak určitě vsaďte na wellness Kolštejn. Tříhvězdičkový hotel se nachází v malé obci Branná, která je situována přímo na hlavním tahu ve směru na Jeseník. Ramzovské sedlo dokáže vytvořit dokonalou atmosféru, kterou stojí za to zažít. Luxusní wellness centrum v kombinaci s nádhernou přírodou a v zimě se spoustou sjezdových tratí v Branné nebo Ramzové je naprosto skvělou záležitostí.

Wellness s historií

Kořeny současné restaurace Kolštějn sahají až do dob dávno minulých. Hovoří o tom jasně i nejstarší záznamy, které byly o samotném objektu vedeny. Zmíněn je rok 1909. Současná podoba restaurace v rámci hotelu Kolštejn je prakticky totožná, jako tomu bylo v minulosti, tedy ve středověku. Hrad Kolštejn a podoba obce tento fakt ještě podtrhují. Krásný je hlavně zrekonstruovaný středověký salónek. Odměnou v posezení v jejím interiéru budou tradiční jesenické speciality, které stojí za to ochutnat.

Možnosti wellness Kolštejn

Wellness hotel Kolštejn nabízí celkem 25 komfortně vybavených pokojů o dispozicích od 1 do 4 lůžek. Celková kapacita přitom činí 75 lůžek. V rámci hotelu si budete moci zajít na kosmetiku anebo využít možnosti koupání v místním bazénu. Vyrazit ale můžete i do lanového centra nebo na koloběžkách. Samozřejmostí j i skvělý animační program, díky němuž se nebudete nudit vy ani vaše děti.

Skvělé léčebné procedury

V hotelu si lze užívat spousty zajímavých léčebných procedur. Moderní relax centrum Kolštejn nabízí celou řadu masáží, zábalů a koupelí. Vynikající jsou hlavně masáže Balgo a fitodar. Upozornit bychom měli také na terraké terapii. Není problém nechat si vytvořit terapie přímo na míru dle vašich potřeb. Užijete si tak optimání pobyt, který bude přesně přizpůsoben vašemu aktuálnímu životnímu stylu a budete se cítit maximálně příjemně.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *