Jaké nabízí hotel Odra Ostravice wellness

Hotel Odra

Pohodu v Beskydech mohou nabídnout nejrůznější ubytovací kapacity. Pokud momentálně míříte do okolí Ostravice, vyplatí se vsadit na hotel Odra Ostravice. Ten se nachází přímo v srdci rekreační oblasti Beskyd v Ostravici. Nedaleko hotelu protéká řeka Ostravic, která se vlní po úbočí nejvyššího vrcholu Beskyd Lysé hory. Celá oblast Beskydy je typická spoustou pohodových značených turistických tras a v zimě můžete vyrazit na sjezdové lyže anebo na běžky. Ke všemu se přidá svérázná lidová architektura Beskyd. Představme si tedy tento hotel podrobněji.

Možnosti ubytování v hotelu Odra Ostravice

Ubytovat se v hotelu Odra Ostravice můžete ve dvoulůžkových anebo třílůžkových pokojích. Všechny přitom disponují vlastním sociálním zařízením. Bydlet můžete klidně i v apartmánu, který se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů taktéž s vlastním sociálním zařízením. Na každém pokoji je také televizor. Objekt dokáže pohodlně plnit jak rekreační, tak i lázeňské a ozdravné funkce.

Hotel Odra zima

Vybavení hotelu

V hotelu najdete spousty vybavení, které určitě využijete. Jmenovat bychom mohli zejména denní a noční bar, stylovou restauraci s terasou a fitness centrum. Vynikající je i zcela nově zrekonstruovaný krytý bazén s integrovaným protiproudem a trasami k masážím. Ubytovaní hosté mají vstup automaticky zdarma. Zapůjčit si budou moci také nejrůznější stolní hry. Využít lze i půjčení skútrů a kryté střelnice na vzduchovku, kde si vyzkoušíte vaši mušku. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s prolézačkami, ruskými kuželkami a stolním tenisem. Venku si můžete ugrilovat, a to klidně i sele.

Zimní i letní aktivity

V okolí hotelu se nachází hned několik lyžařských vleků. Vyrazit můžete třeba do areálu Na Skalce, který se nachází pouze 1 kilometr od hotelu. Jinak jsou k dispozici další střediska jako Ondřejník, Grůň anebo Visalaje. O něco dál je i Ski areál Bílá. V létě můžete vyrazit na tenisové kurty TJ Sokol Ostravice anebo si zařídit vyhlídkový let nad Beskydami. Na golf se dá jít přímo v obci Čeladná.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.