Wellness Beskydy

Jaké tipy dávají na wellness hotel Beskydy

Wellness hotely jsou dnes velmi oblíbené, a to prakticky po celé České republice i v zahraničí. Pokud se rozhodujete pro nějaký ten ozdravný relaxační pobyt, můžete klidně využít moderní nové anebo zrekonstruované wellness hotely v Beskydech. Toto moravské pohoří má mimo jiné také stoprocentně co nabídnout, takže si budete užívat nejen příjemných procedur, ale také sportovních aktivit, jež umožňují v zimě nejrůznější skiareály a v létě turistické cíle. Dáme vám tedy tipy na 3 zajímavé wellness hotely Beskydy.

Hotel Valaška Horní Bečva

Zajímavou volbou je nově zrekonstruovaný hotel Valaška nacházející se v srdci obce Horní Bečva. Celková kapacita hotelu je 47 míst. Nabízí konferenční sál, tradiční restauraci a hotelové fitness centrum. Mimo jiné budete moci využít i moderního golfového simulátoru nebo projížděk na kolech či na koních. V zimním období se odtud můžete vydat třeba na Pustevny anebo do středisek Rališka či Sachova Studánka, která jsou vzdálena jen několik kilometrů.

Horský hotel Petr Bezruč

Chcete-li vyrazit na úplně jinou stranu Beskyd, vyplatí se vsadit na horský hotel Petr Bezruč, který se nachází přímo ve stráni pod Lysou horou v nadmořské výšce 620 metrů. Ostatně právě on se stává mnohdy výchozím bodem při túrach na vrchol nejvyšší hory Beskyd. Hotel nabízí komfortní ubytování, interiérový bazén, wellness včetně vířivky a také solnou jeskyni. Nedaleko se navíc nachází vodopády řeky Satiny a v zimě lze využít dvou sjezdovek, na které můžete vyrazit pěšky.

Hotel Horal Velké Karlovice

Zajímavé možnosti ubytování nabízí také hotel Horal, který se nachází ve velkých Karlovicích. Je součástí velkého resortu Valachy. V zimě se v jeho blízkosti nachází přímo sjezdovka anebo můžete vyrazit na nedalekou Razulu. V letním období jsou k dispozici skvělé procházky okolím. Příroda je zde opravdu krásná. Hotel nabízí vynikající kuchyni. Ubytovat se zde můžete s předstihem i v době gastronomického festivalu, který se zde pravidelně koná.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *