Motorový člun

Pronajměte si motorový člun a dejte vaší dovolené další rozměr

Plánujete aktuálně letní dovolenou a rádi byste zvolili nějakou, která bude poněkud netradiční? Zapomeňte na strojené adrenalinové akce, které nabízejí mnohé agentury přímo v konkrétních lokalitách. Mnohdy se musíte vázat na určité místo, a navíc se dvakrát nezabavíte. Naším tipem na parádní zábavu se vším všudy je jízda motorovým člunem po řece anebo moři. Že nevíte, jak na to? Čtěte dál, vše okolo pronájmu motorového člunu podrobně popíšeme v následujících řádcích.

Motorový člun

Mnohdy ani nepotřebujete průkaz

Máte strach, že pronájem motorových člunů není pro vás, protože nemáte správný průkaz opravňující k jejich legálnímu využívání? Obavy stranou! Jestliže si půjčíte motorový člun s motorem do 5 Hp, žádné doklady nepotřebujete. A jaký konkrétní model se v této kategorii vyplatí? Jako příklad uveďme třeba plavidla Zodiac Cadet či Rapid vybavená motorem Tohatsu 5 Hp. Pokud máte kapitánský průkaz, není problém zapůjčit si i některé jiné poněkud silnější lodě typu Starcraftu s výkonem 210 Hp.

Kde se lze plavit?

To záleží pouze na vás samotných. V České republice existuje spousta různých toků, které jsou krásné a plavba po nich kouzelná. Jmenovat bychom mohli nejen Vltavu anebo Ohři. Vyrazit lze na spousty toků i stojatých vod. Optimálně si prohlédněte plavební mapu České republiky. Tu nabízí na svých stránkách známá půjčovna člunů Motorové čluny.cz a podívat se na ni můžete i tady.

Plavební mapa

Obraťte se na specialisty v půjčování lodí

Zmiňovaná půjčovna člunů v Praze nabízí nejen zmiňované lodě, ale i mnohé další modely. Rozhodně také není nezbytné plavení se v České republice. Zajistí vám i pronájem lodí například v Chorvatsku. Samozřejmě vás také seznámí s veškerou legislativou, jež se provozu motorových člunů v té či oné zemi týká. Vybrat si u ní plavidlo můžete klidně i v bazaru. Prohlížení jednotlivých modelů je zdarma. Třeba vás některý zaujme a pak už bude stačit jen vyrazit vstříc letnímu dobrodružství.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *