Pilotem na zkoušku

Prozkoumejte svět z kokpitu letadla: Staňte se pilotem na zkoušku

Díváte se směrem na nebe a rádi byste se alespoň na chvíli podívali na svět právě z výšky. Létat jako pták asi nezvládnete, nicméně pohledy z letadla vám tyto krásné zážitky dát mohou. Nevěříte? Pak byste si měli vyzkoušet vyhlídkový let. Právě on vám umožní podívat se na povrch naší planety trochu jinak. Ne, nebudete se pouze kochat, ale můžete se stát pilotem na zkoušku. Oč se jedná a jak všechno funguje? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

Zážitek jako ideální dárek

Nevíte, co darovat vašim známým, rodinným příslušníkům a zkrátka blízkým lidem? Na jakékoli hmotné věci zapomeňte. Sprchovým gelem, toaletní vodou, případně parfémem už nikoho nějak výrazně nepřekvapíte. Ideální volbou je právě zážitek v podobě pilotování letadla nebo vrtulníku. Není nic jednoduššího. U specializované společnosti si let objednáte a následně dostanete dárkový poukaz. Před realizací zážitku stačí jen dohodnout konkrétní termín.

Pilotem na zkoušku

Důvodů pro letecký zážitek se najde spousta

Prvním motivem k absolvování vyhlídkového letu je bezesporu zvědavost. Vždyť vidět jakoukoli krajinu z výšky je neskutečně lákavé. Jinak jde o maximálně dostupný dárek. Pilotem na zkoušku se lze stát hned na 12 letištích po celé České republice. Vydat se na oblohu není problém prakticky jakýkoli den v dobu, na kterou se domluvíte. Cestovat budete se zkušeným pilotem, který je držitelem všech potřebných licencí a certifikátů.

Specialisté se o vás postarají

Leteckých zážitků si budete užívat vy nebo obdarovaný přímo u letecké společnosti mající v tomto oboru spousty zkušeností. Ostatně hovoří o tom i fakt, že společnost Pilotem na zkoušku prověřilo již přes 35 000 spokojených klientů. Postarají se o vás skutečně od A až po Z. Součástí balíčků je automaticky i pojištění do celkové výše 250 milionů eur. Pokud zjistíte, že pro vás vyhlídkové lety nejsou optimální, můžete je do 12 měsíců vyměnit za jiný letecký zážitek.

Pilotem na zkoušku

Teambuilding jako vyšitý

Vaši zaměstnanci nebo obchodní partneři si jistě zaslouží akci, na niž budou dlouhou dobu vzpomínat. Využít lze mnohé aktivity, které s létáním přímo souvisejí a na teambuilding se náramně hodí. Jmenovat bychom mohli například vyhlídkové lety vrtulníkem či letadlem, pilotování letadla na profesionálním simulátoru a spoustu jiných aktivit. A jaké oblasti byste rádi viděli? Proleťte se třeba nad Pálavou, Karlštejnem či nad Beskydy.

Jak celá akce probíhá?

Samozřejmě maximálně pohodově. Nejprve si vyberete letiště v Tuřanech, na Ruzyni nebo v Mošnově. Poté si dáte něco na snídani, přichystány budou švédské stoly. Pak následuje briefing pilotů a samotný let, případně simulátor či létání s menšími stroji na dálkové ovládání. Program je skutečně pestrý a můžete si být jistí, že se budete bavit nejenom vy, ale i vaši zaměstnanci.

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *