Bešeňová

Tipy na ubytování Bešeňová

Kdo by neznal skvělé relaxační centrum v termálním koupališti Bešeňová. Právě Gino Paradise Bešeňová je doslova termálním rájem se vším všudy. Extrémní množství atrakcí a také krásná příroda jsou neskutečnými lákadly v této oblasti. Vyrazit budete moci klidně do střediska Jasná nacházejícího se v Demänovské Dolině. Vynikající je i skipark Malinô Brdó Ružomberok. Velmi důležité je i ubytování v této oblasti. My doporučujeme hotel Flóra, který svou kvalitou určitě nezklame.

Všude kousek

Vynikající je zejména poloha samotného hotelu, který disponuje celkem 35 lůžky. Nachází se přímo v Liptovské kotlině, a to jen 50 metrů od Thermal parku Bešeňová. Do Tatralandie je to pouhých 8 kilometrů a do Ski Parku Ružomberok 10. Dostat se ale můžete pohodlně i do Nízkých Tater a v neposlední řadě také do Vysokých, jež jsou vzdáleny 60 kilometrů. Všude to zkrátka budete mít doslova a do písmene kousek, takže není nutné myslet na dlouhé dojíždění za zábavou!

Precizně vybavený hotel

Jak již bylo řečeno, kapacita hotelu je stanovena na 35 lůžek. Nachází se zde konkrétně celkem 16 dvoulůžkových pokojů a 1 větší apartmán nabízející možnost přistýlky. Samozřejmostí je i veškerý komfort, mezi který se řadí třeba televize se satelitním příjmem, rádio, minibar a luxusní koupelna. Vyrazit můžete klidně i do restaurace pro 20 lidí se stylovou letní terasou. V ceně je i uzamykatelné parkoviště, kam si pohodlně dáte své auto.

Využijte apartmány Butterfly

Chcete-li navštívit Gino Park Bešeňová a mít dostatek soukromí, vyplatí se apartmány. Využít lze čtyřlůžkových apartmánů a také jednolůžkového studia. V kuchyni se nachází veškeré vybavení včetně indukčního vařiče. Samozřejmostí jsou také kuchyňský kout a velký jídelní stůl. V obývacím pokoji je i roztahovací gauč, na němž se vyspí větší množství lidí. Moc hezký je privát Thermal, který se vyznačuje maximálním komfortem.

 

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *