Tradiční dovolená v Itálii: Jaké nabízí ubytování Bibione

Ubytování Bibione

Pro mnohé z nás byla v minulosti dovolená Bibione. Toto italské středisko se stalo jedním z nejfrekventovanějších vůbec. Dnes je tomu při obrovském množství nejrůznějších destinací poněkud jinak, nicméně i tak stojí za to Bibione navštívit. Podívejme se tedy na možnosti ubytování v tomto letovisku. Výbornou volbou je zejména prázdninový komplex Villaggio Azzurro, na který se budeme soustředit v následujících řádcích. Podíváme se podrobně na to, jaké jsou výhody ubytování v něm a co nabízí jeho okolí.

Skvělý prázdninový komplex

Villaggio Azzurro je areál tvořený dvoupatrovými vilkami. Situován je do věčně zelené oblasti Bibione Spiaggia. Okolní pinové lesy dokonale dokážou vytvořit neopakovatelnou atmosféru, na kterou si budete pamatovat velmi dlouhou dobu. K pláži to budete mít pouhých 500 metrů, takže můžete vyrazit pouze v lážové obuvi a plavkách. Do centra města je to ještě blíže, a to 300 metrů. Poloha komplexu je tak více než výhodná.

Krásná pláž samozřejmostí

Zmiňovaná pláž má celkem 500 metrů a vyznačuje se zcela pozvolným vstupem do moře. Spolehnout se budete moci i na komplexní plážový servis. Půjčit si budete moci jak slunečník, tak i lehátko a plážovou stoličku. Vše je přitom v ceně apartmánu. Na pláž se můžete dostat i prostřednictvím kyvadlové dopravy, která zde funguje. Pěšky je to ale mnohem příjemnější.

Levné ubytování na jedničku

Celý prázdninový komplex ubytování se vyznačuje nabídkou apartmánů ve vilkách s vlastním nezávislým vchodem a s dalším vybavením, jako je televize, mikrovlnná trouba anebo trezor. K dispozici jsou vilky 4+2 anebo 5+3, či 6+8. Stravovat se lze individuálně v blízkosti vilek. K dispozici je zde i připojení k wi-fi za příplatek. Vynikající je především cena za ubytování, která začíná na skvělých 911 korunách.

Radek Štěpán

Cestování mě baví. V mnohých lokalitách jsem už byl a rád se s vámi podělím o své zážitky.